Skoki narciarskie Planica MŚ loty
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 31 Marca 2020

Znamy nowy termin MŚ w lotach narciarskich. Pierwszy taki przypadek w historii

Skoki narciarskie. Poznaliśmy oficjalną datę konkursu MŚ w lotach narciarskich. Początkowo miały one odbyć się w marcu tego roku. Podjęto jednak nową decyzję, która może zaskoczyć wielu kibiców.

Skoki narciarskie. Poznaliśmy już podaną oficjalnie datę mistrzostw świata w lotach narciarskich, które początkowo miały odbyć się w marcu tego roku. Wiadomo było, że organizacja zawodów w panujących warunkach nie będzie możliwa, dlatego zdecydowano się na przełożenie ich. Dziś poznaliśmy oficjalną datę przełożonego konkursu podaną przez organizatorów.

Konkurs MŚ w Planicy zazwyczaj cieszy się bardzo dużym zainteresowanie i nie inaczej jest tym razem, gdy najlepsi skoczkowie świata mają zmierzyć się w długości lotu. Termin marcowy był zdecydowanie niemożliwy do zrealizowania. Dopiero dziś zdecydowano się na ujawnienie aktualnej na ten moment daty mistrzostw, która z pewnością zainteresuje wszystkich kibiców skoków.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje znany bramkarz. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 43 lata
  2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Arkadiusz Milik trafi do Premier League? Chce go ekipa z LiverpooluArkadiusz Milik trafi do Premier League? Chce go ekipa z LiverpooluCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Znamy termin MŚ w Planicy

Sezon skoków narciarskich zakończył się nieoczekiwanie przedwcześnie ku zaskoczeniu wszystkich kibiców. Zaskoczenie powstało dlatego, że wcześniej zawody były za wszelką cenę kontynuowane, a teraz zdecydowano się na odwołanie konkursów na zaledwie kilka wieczorów przed zakończeniem sezonu Pucharu Świata. W konsekwencji tej decyzji Polacy uplasowali się na 4. i 5. miejscu klasyfikacji generalnej.

Szanse na sukces w MŚ w lotach miał Piotr Żyła, któremu pierwsze konkursy w lotach poszły niespodziewanie dobrze. Polak jednak nie miał okazji do spróbowania swoich sił ponownie z racji na odwołanie dalszej części sezonu. Dopiero teraz dowiadujemy się, kiedy ostatecznie rozegrane zostaną MŚ w lotach narciarskich, na które czeka tak wielu kibiców.

Zmarł legendarny sportowiec. Był dwukrotnym mistrzem kraju, zabrał go wirusZmarł legendarny sportowiec. Był dwukrotnym mistrzem kraju, zabrał go wirusCzytaj dalej

Skoki narciarskie. Sezon anulowano przedwcześnie

- Mogę potwierdzić, że mistrzostwa świata w lotach, które miały być w marcu, znajdą się w kalendarzu FIS w grudniu. Powinny się odbyć w drugiej połowie tego miesiąca, a jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Oczywiście w marcu przyszłego roku, odbędzie się u nas tradycyjnie finał Pucharu Świata - podaje Tomi Trbovc, rzecznik prasowy MŚ w Planicy, cytowany przez Onet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska wzięła potajemnie ślub? Na zdjęciu zauważono jeden szczegół
  2. Odwołane pociągi, opóźnienia i skrócone trasy. Awaria na trasie Warszawa - Otwock
  3. Wspaniały gest Jerzego Brzęczka. Selekcjoner okazał wielkie serce w trudnych czasach
  4. Polski skoczek był ulubieńcem kibiców. Aż trudno uwierzyć w to, czym zajmuje się dzisiaj
  5. Adam Małysz jak Dawid Kubacki. Wybitni skoczkowie mają wspólną oryginalną pasję (ZDJĘCIE)
  6. Dzisiaj ostatni dzień pracy dla kilkudziesięciu tysięcy Polaków. Pracodawcy już nie czekają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News