Milan Skriniar o Conte
Inter Mediolan
Autor Piotr Bernaciak - 11 Lipca 2019

Skriniar: Conte to właściwy trener dla Interu

Inter Mediolan kilka tygodni temu potwierdził, że nowym szkoleniowcem zespołu zostanie Antonio Conte. Zatrudnienie nowego szkoleniowca postanowił skomentować jeden z zawodników. Nie obyło się bez komplementów.

Inter Mediolan w nowym sezonie może być zespołem znacznie silniejszym, niż w minionych rozgrywkach. Drużynę objął Antonio Conte, uznane nazwisko na włoskiej giełdzie trenerskiej, dzięki czemu możemy się spodziewać, że gra drużyny będzie wyglądała znacznie lepiej niż wcześniej. Nie obyło się również bez interesujących wzmocnień. Do ekipy z Mediolanu dołączył już Diego Godin, a już niebawem trafić do niej ma także Romelu Lukaku.

Jeden z uznanych zawodników postanowił skomentować to, co obecnie dzieje się z klubem. Piłkarz zdecydowanie patrzy w przyszłość optymistycznie i docenia to, że udało się dojść do porozumienia z Antonio Conte, który uchodził za jednego z najlepszych trenerów do zatrudnienia. Milan Skriniar nie ukrywa, że podoba mu się kierunek, w którym zmierza klub z Włoch.

Transfer Lukaku coraz bliżej. Trwają rozmowyTransfer Lukaku coraz bliżej. Trwają rozmowyCzytaj dalej

- Nowy trener już zaczął pracę, jesteśmy przygotowani na wyzwanie, które nas czeka. Nie możemy doczekać się rozpoczęcia sezonu w wielkim stylu. Zawsze musimy mierzyć w najwyższe cele, nigdy nie możemy czuć się zadowoleni z tego, co mamy - stwierdził Milan Skriniar w jednym z wywiadów.

- Conte ma doskonałe podejście do wszystkiego, co jest związane z klubem. Jesteśmy bardzo mocną drużyną i musimy zawsze myśleć o zwycięstwie w każdym kolejnym spotkaniu. Trener wyjaśnił nam każdy detal dotyczący jego filozofii pracy i planów na przyszłość zespołu, zmieniliśmy nasze nawyki z przeszłości - dodał zawodnik Interu.

Kibice twierdzą, że przed Interem nadchodzą trudne lata walki o konkurowanie z Milanem, Napoli i Juventusem o najwyższe cele we Włoszech, jednak wykonywane ruchy wskazują na to, że szefostwo klubu zaczyna robić wszystko, by udało się rozpocząć walkę w dobrym stylu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News