Śląsk Wrocław - Lech Poznań
instagram.com/lechpoznan1922
Autor Piotr Mika - 28 Czerwca 2020

Niesamowita końcówka w hicie Ekstraklasy. Trzy gole w końcowych minutach

Śląsk Wrocław - Lech Poznań to zdecydowanie był hit 33. kolejki ekstraklasy. Mecz ten zarówno jednej jak i drugiej drużynie mógł dać drugie miejsce w tabeli na koniec tej serii gier. Ostatecznie podział punktów spowodował, że w ostatnich meczach zaostrzy się walka o miejsca za plecami Legii Warszawa, która jest już prawie pewna mistrzostwa Polski.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań było spotkaniem dwóch drużyn walczących o miejsce na podium PKO BP Ekstraklasy. Z niewielką, jednopunktową przewagą przystępował do niego Lech, ale Śląsk grając u siebie miał dużą szansę na zwycięstwo i przeskoczenie zarówno swojego rywala, jak i będącego na drugim miejscu przed tym spotkaniem Piasta Gliwice. Choć ostatecznie bliżej zwycięstwa byli goście z Poznania, to po remisie 2:2 niedosyt mogą odczuwać oba zespoły.

1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozęFatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozęCzytaj dalej

Śląsk Wrocław - Lech Poznań na remis, który cieszy rywali

Choć często mówi się, że Ekstraklasy jest dość nudną ligą, to spotkanie pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań przyniosło kibicom dużo emocji, zwłaszcza w końcówce spotkania. Więcej powodów do zadowolenia na początku spotkania mieli kibice przyjezdnych, gdyż już w 17. minucie spotkania do siatki trafił najlepszy obecnie strzelec Ekstraklasy, Christian Gytkjaer. Niestety Na kolejne bramki musieliśmy czekać do końcówki drugiej połowy.

Jednak jak już zaczęło się strzelanie, to zrobiło się naprawdę gorąco. W 76. minucie stan rywalizacji wyrównał Israel Puerto, ale Lech nie zamierzał tak łatwo pozwolić na odebranie sobie zwycięstwa. W 83. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Lecha Poznań, do piłki podszedł Jakub Moder i pewnym strzałem pokonał Matusa Putnockiego. Z tego prowadzenia goście nie cieszyli się jednak długo, bo kolejne wyrównanie przyniósł gol Jakuba Łabojki ledwie trzy minuty później. Choć mecz został przedłużony aż o 7 minut, to więcej bramek w tym meczu już nie oglądaliśmy.

Piotr Żyła pokazał, na kogo zagłosował w wyborach prezydenckich. Piotr Żyła pokazał, na kogo zagłosował w wyborach prezydenckich. "Ja już wybrałem" (FOTO)Czytaj dalej

Lech wciąż niepewny gry w europejskich pucharach

Remis w meczu Śląsk Wrocław - Lech Poznań przyniósł pewne rozczarowanie obu zespołom. Jak pokazuje oficjalna strona Ekstraklasy, "Kolejorz" po tej kolejce zajmuje 3. miejsce zaraz za plecami Piasta Gliwice, a oba zespoły uzbierały 54 punkty. Będący na 4. lokacie Śląsk Wrocław traci do nich tylko jedno oczko, ale sam wyprzedza 5. Lechię Gdańsk również tylko dzięki różnicy jednego punktu. Awans do europejskich pucharów jest więc sprawą otwartą.

3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News