Śląsk Wrocław
Facebook Śląsk Wrocław
Autor Piotr Mika - 14 Sierpnia 2020

Piłkarze Śląska Wrocław złamali restrykcyjne prawo. Teraz będą musieli wyciągnąć z portfela tysiące złotych

Śląsk Wrocław może mieć poważne problemy z powodu złamania przez swoich piłkarzy zasad izolacji społecznej. Na razie jednak wiadomo tylko tyle, że zawodnicy, którzy zostali przyłapani na zabawie w klubie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności finansowej.

Śląsk Wrocław na niedzielę 16 sierpnia ma zaplanowany mecz 1/32 finału Pucharu Polski przeciwko ŁKS-owi Łódź. Mecz może jednak nie dojść do skutku, ponieważ w drużynie z Wrocławia wykryto jeden przypadek zakażenia koronawirusem. Niewykluczone, że ma to związek z wybrykiem kilku piłkarzy, którzy byli ostatnio widziani w jednym z klubów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia
Z ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodziankiZ ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodziankiCzytaj dalej

Śląsk Wrocław kolejnym klubem z problemami

Dwaj piłkarze 5. drużyny zeszłego sezonu Ekstraklasy zostali ukarani przez Komisję Ligi karami finansowymi za załamanie zasad izolacji społecznej Komisji Medycznej PZPN. Erik Exposito oraz Mark Tamas zostali przyłapani na imprezowaniu w klubie, lekceważąc zasady mające na celu ograniczenie ryzyka zakażeniem koronawirusem. Komisja Ligi ukarała obu 30 tys. złotych grzywny.

- W ocenie Komisji Ligi zachowanie obydwu zawodników nosiło znamiona nieetycznego i niesportowego. Tego typu nieprzemyślana postawa może zniweczyć wielomiesięczną pracę wielu osób, czuwających nad bezpiecznym przebiegiem widowisk sportowych - uzasadnił decyzję Komisji jej przewodniczący Jarosław Poturnicki.

Marcin Najman nie wytrzymał. Zwrócił się do tysięcy Polaków z apelem, nie mógł dłużej siedzieć w spokojuMarcin Najman nie wytrzymał. Zwrócił się do tysięcy Polaków z apelem, nie mógł dłużej siedzieć w spokojuCzytaj dalej

Śląsk Wrocław dodatkowo ukarze imprezowiczów?

Jak donoszą media, Śląsk wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec zawodników, którzy dopuścili się złamania zasad izolacji społecznej. Możliwe że nie dotyczy to tylko Exposito oraz Tamasa, ponieważ tylko ta dwójka została uchwycona na zdjęciach, natomiast mówi się, że nie byli oni jedynymi uczestnikami imprezy w klubie.

Śląsk wciąż czeka na ponowne wyniki badań po tym, jak okazało się, że jeden z zawodników jest zarażony koronawirusem. Z tego powodu pod znakiem zapytania stoi występ Śląska Wrocław w meczu 1/32 finału Pucharu Polski przeciwło ŁKS-owi Łódź. Niewykluczone, że zarażony jest jeden z zawodników, który brał udział w imprezie, ale nie znalazł się na fotografii opublikowanej przez portal "Weszło".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki bank ukarany finansowo. Klienci odzyskają część pieniędzy
  2. Wybuch w Bejrucie. Nowe nagranie w slow motion prezentuje prawdziwą siłę zniszczeń
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News