Śląsk Wrocław koronawirus - pilne
zestadionu.pl
Autor Aleksy Kiełbasa - 17 Września 2020

Koronawirus w Śląsku Wrocław. Aż czterech piłkarzy zakażonych

Śląsk Wrocław poinformował w oficjalnym komunikacie o obecności koronawirusa u swoich czterech piłkarzy. Zarażeni gracze oraz ich rodziny natychmiast rozpoczęły przymusową kwarantannę. To nie pierwsze problemy wrocławskiego klubu z zakażonymi zawodnikami. Wcześniej było już głośno o nocnym wypadzie Erika Exposito oraz Markama Tamasa do jednego z miejscowych klubów. U jednego z nich testy wykazały później obecność COVID-u 19.

Na początku sierpnia Erik Expostio i Mark Tamas złamali wszelkie zasady dotyczące bezpieczeństwa epidemiologicznego obowiązujące w zespołach PKO Ekstraklasy. Dwaj piłkarze Śląska Wrocław zostali przyłapani w jednym z wrocławskich klubów. Obaj piłkarze zostali natychmiast odizolowanie od kolegów. Przeprowadzono im testy medyczne, za które musieli sami zapłacić, a dodatkowo Wojskowi nałożyli na nich karę 30 tysięcy złotych. Później okazało się, że jeden z nich otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Na szczęście chorobę przechodził on bezobjawowo i niedawno powrócił do zajęć z drużyną. Jednak jedni zawodnicy wyzdrowieli, a inni zdążyli się zarazić.

Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówPatogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
  3. Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzów

Śląsk Wrocław: czterech zawodników z koronawirusem

„Informujemy, że w środę drużyna Śląska Wrocław przeszła badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. W związku z pojawieniem się nowych pozytywnych przypadków wśród zawodników, klub niezwłocznie wdrożył wszystkie procedury wymagane przepisami sanitarno-epidemiologicznymi oraz regulaminem Ekstraklasy" - można przeczytać w komunikacie na oficjalnej stronie klubowej Śląska Wrocław.

"Osoby z pozytywnym wynikiem zostały odizolowane od drużyny i wraz z rodzinami rozpoczęły kwarantannę. W dniach poprzedzających badanie, zespół Śląska Wrocław funkcjonował w specjalnym, zaostrzonym reżimie sanitarnym. Dzięki tym procedurom nie zachodzi potrzeba stosowania kwarantanny wobec całej drużyny. Oznacza to, że przygotowania do sobotniego meczu Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław odbywają się zgodnie z planem.

Jednocześnie informujemy, że zawodnicy, o zarażeniu których informowaliśmy w ubiegłym miesiącu, uzyskali ujemne wyniki badań i rozpoczęli treningi z zespołem” - możemy przeczytać dalej.

Piotr Żyła znowu zaskoczył zabawnym zdjęciem. Fani zwijają się ze śmiechu (FOTO)Piotr Żyła znowu zaskoczył zabawnym zdjęciem. Fani zwijają się ze śmiechu (FOTO)Czytaj dalej

Koronawirus atakuje kluby PKO Ekstraklasy

Niestety, ale koronawirus nie odpuszcza i atakuje kolejne klubu PKO Ekstraklasy. Jeszcze wczoraj Krzysztof Stanowski informował, że do kolejnych zakażeń doszło w Legii Warszawa, choć tym razem w klubowych biurach, a nie na boisku. Z kolei wieczorem, Piast Gliwice podał informacje o dwóch pozytywnych wynikach testów w swoich szeregach, choć nie wiadomo, czy chodzi o pracowników czy piłkarzy. Natomiast wcześniej ofiarami pandemii były jeszcze: Lecha Gdańsk, Pogoń Szczecin i Wisła Płock.

Źródło: slaskwroclaw.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl przygotował ogromną wyprzedaż, aż 300 produktów za bezcen. Rabaty nawet do 80 proc.
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. ZUS łączy siły dla polskich dzieci. Mało kto wie co takiego robi instytucja

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News