Karolina Bojar
Instagram/Karolina Bojar
Autor Piotr Bernaciak - 9 Stycznia 2020

Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)

Ślub w ich przypadku powinien być już tylko kwestią czasu. Niedawno na jaw wyszła informacja o tym, że bardzo piękna polska sędzia przyjęła oświadczyny. Jej wybrankiem został "kolega po fachu".

Ślub tej dwójki być może nawet nie jest jeszcze planach, ale wiadomo już, że nadejdzie on prędzej, niż później. Znana polska sędzia pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym. Otrzymała go od arbitra, który pracuje w Ekstraklasie i na arenie międzynarodowej.

Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)Czytaj dalej

Ślub jest już kwestią czasu

- Powiedziałam TAK w przepięknej, szmaragdowej wodzie laguny Pileh. Jestem szczęśliwa na myśl, że nasza miłość, wyjątkowa przyjaźń, wspólne treningi i dyskusje o piłce nożnej będą trwały wiecznie - napisała na Instagramie Karolina Bojar, którą swego czasu dziennik "The Sun" okrzyknął najseksowniejszą kobietą z gwizdkiem na świecie.

Bojar, która sędziuje głównie w niższych ligach, przyjęła oświadczyny od Daniela Stefańskiego. To arbiter, który pracuje nie tylko na boiskach Ekstraklasy, ale i niekiedy w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Jako sędzia międzynarodowy zadebiutował 5 czerwca 2013 roku, prowadząc mecz mistrzostw Europy U-19 Austria - Bośnia i Hercegowina.

Ślub? Para nie udzieliła informacji na ten temat

Para poznała się podczas meczu sparingowego Górnika Zabrze z Hajdukiem Split. Stefański był sędzią głównym, natomiast Bojar procowała jako sędzia asystent. Studentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i arbiter z Ekstraklasy spędzali ze sobą coraz więcej czasu, aż oficjalnie Bojar poinformowała o zaręczynach. Przez długi czas utrzymywali oni swój związek w tajemnicy.

W komentarzach pojawiło się wiele zapytań o to kiedy czeka ich ślub, jednak oficjalna data nie jest jeszcze znana. Pewne jest jednak to, że Stefański ma prawdziwe szczęście. Trafiła mu się niezwykła piękność.

ZOBACZ ZDJĘCIA KAROLINY BOJAR:

Karolina Bojar

Karolina Bojar

Karolina Bojar

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pikantne nagranie pogrążyło trenera znanego klubu. Został zawieszony przez obrzydliwy filmik
  2. Piłkarze znanego polskiego klubu ustawiali własne mecze? PZPN rozpoczął dochodzenie, sprawa jest bardzo poważna
  3. Legendarny piłkarz zaatakowany pod własnym domem. Bandyci spalili mu samochód, został postrzelony
  4. Włosi podali informacje na temat przyszłości Krzysztofa Piątka. "To nieuniknione"
  5. Legendarny polski klub na skraju przepaści. Pojawiła się ostatnia nadzieja
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News