Ślub Portugalia
Biblioteka Canva
Autor Łukasz Kowalski - 31 Sierpnia 2020

Świat sportu w szoku. Znany gwiazdor planuje ślub z własną siostrą, kobieta przyjęła jego oświadczyny

Ślub znanego sportowca w Portugalii wywołuje falę szoku. 25-letni zawodnik kilka dni temu zapisał się w historii portugalskiego sportu i zrobiło się o nim niezwykle głośno. Media prześwietliły życie prywatne Portugalczyka. Okazuje się, że jest on w związku ze swoją... siostrą. W ubiegłym roku para się zaręczyła i planuje ślub.

Ślub gwiazdy motosportu w Portugalii wywołał wielkie kontrowersje. Miguel Oliveira, portugalski rajdowiec MotoGP, 23 sierpnia zapisał się w historii swojego kraju. Zawodnik został pierwszym Portugalczykiem, który wygrał wyścig serii MotoGP. Od tamtego momentu jego popularność na półwyspie Iberyjskim stale rośnie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nagła zmiana dotycząca najnowszych obostrzeń. Nikt się nie spodziewał
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Ewakuacja ponad 3 tys. osób. Nie mają wyjścia, ratują swoje życie. Europejski dramat poraża
Poważne oskarżenia wobec Mateusza Borka. Dziennikarz odpiera zarzuty PolsatuPoważne oskarżenia wobec Mateusza Borka. Dziennikarz odpiera zarzuty PolsatuCzytaj dalej

Ślub portugalskiej gwiazdy sportu wywołuje burzę

- Nie wiem teraz, co mam powiedzieć, poza tym, że dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli: mojej rodzinie, wszystkim w zespole, sponsorom i Portugalczykom. Dziękuję za Wasze wsparcie! To historyczny dzień dla mnie i mojego kraju! - powiedział po wygranej Oliveira.

Po historycznym triumfie media w Portugalii postanowiły prześwietlić przeszłość i życie osobiste zawodnika. Jak się okazuje 25-latek, kiedy się nie ściga pracuje w... klinice dentystycznej. Oliveira rozpoczął nawet studia na tym kierunku, ale musiał je przerwać ze względu na karierę w wyścigach.

Portugalski rajdowiec przyznał w jednym z wywiadów, że zdarzyło mu się nawet wyleczyć zęba jednego ze swoich mechaników. - U jednego odsłoniłem nieco ząb i zdezynfekowałem wszystko alkoholem - zdradził. Jak się okazuje, Miguel Oliveira jest interesującą postacią nie tylko z racji swojego dodatkowego zajęcia.

Rok temu zawodnik oświadczył się swojej wieloletniej partnerce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wybranka kierowcy jest jednocześnie jego siostrą. Hiszpańska gazeta "ABC" informuje, że rodzice Miguela Oliveiry rozstali się w 2003 roku i od tamtego momentu zamieszkał z tatą.

Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stoleWielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stoleCzytaj dalej

Portugalski kierowca weźmie ślub z własną siostrą

Ojciec zawodnika po kilku latach ponownie się zakochał i razem z synem zamieszkał ze swoją nową partnerką i jej dwójką dzieci. Miguel i córka jego macochy Andreia Pimenta szybko stali się nierozłączni. Dopiero po latach wyznali rodzicom, że są w sobie zakochani.

W lipcu ubiegłego roku Oliveira postanowił się oświadczyć swojej przyrodniej siostrze. - Drodzy przyjaciele, dziś padłem na kolana w pięknym, przełomowym momencie mojego życia, a ona powiedziała: TAK - relacjonował na swoim Instagramie. Jego partnerka również pochwaliła się tym wydarzeniem w sieci. - Dzisiejszy dzień zapisał się w moim życiu na zawsze. Odpowiedź brzmiała: TAK - napisała.

Jak podają hiszpańskie i portugalskie media para już myśli o ślubie, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy do niego dojdzie. - Cieszę się, że Miguel weźmie ślub z kobietą swojego życia - zdradził ojciec zawodnika cytowany przez "Markę".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier z ważną informacją dla emerytów: Po latach poświęceń zasłużyliście
  2. Smartfony mogą wywołać poważne zaburzenia psychiczne. Naukowcy alarmują
  3. Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć
  4. Pilne informacje w sprawie zdrowia gwiazdora. Miał zmierzyć się z Polakiem, ma koronawirusa. Władze mogły zrobić tylko jedno
  5. Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stole
  6. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News