Śmierć Premier League
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 8 Listopada 2019

Policjant został oskarżony o morderstwo gwiazdora futbolu. Grał w znanych klubach Premier League

Śmierć piłkarza znanego fanom futbolu z występów w Premier League wstrząsnęła światem. Na jaw wychodzą zupełnie nowe fakty w sprawie. Tajemnicza sprawa morderstwa byłego zawodnika może zostać wyjaśniona.

Śmierć jednego ze znanych piłkarzy sprzed lat była ogromnym zaskoczeniem dla kibiców. Wszystko przez to, że były zawodnik zginął w przerażający sposób, którego nikt nie potrafił zrozumieć. Wiadomości o jego odejściu były prawdziwą sensacją, która zaskoczyła bardzo wielu sympatyków angielskiego futbolu. Wstrząsające okoliczności śmierci zawodnika były do dziś niezrozumiałe.

Teraz jednak w sprawie pojawia się coraz więcej wiadomości, które mogą wyjaśnić nam okoliczności odejścia gwiazdora. Dalian Atkinson przed laty występował w Premier League i La Lidze, a rozpoznawali go kibice z całego kraju. Po latach w jego domu musiała pojawić się policja, by wyjaśnic niepokojące zachowanie dawnego zawodnika. Wydarzenia długo nie były wyjaśniane.

Wizerunkowa porażka Polskiego Związku Piłki Nożnej. Internauci śmieją się z Wizerunkowa porażka Polskiego Związku Piłki Nożnej. Internauci śmieją się z "małego Bońka"Czytaj dalej

Śmierć piłkarza doprowadziła do kontrowersji

48-letni Dalian Atkinson w 2016 roku nie miał już nic wspólnego z futbolem, jednak kibice wspominali jego grę z lat, gdy Premier League dopiero rozpoczęła oficjalną działalność. Dzięki dobrym meczom zapracował on sobie na transfer do Hiszpanii. Po latach nie był mimo wszystko wspominany jako legenda ligi, ale kibice mimo wszystko dobrze wspominali dawne mecze z jego udziałem.

W jego mieszkaniu 15 sierpnia 2016 roku pojawiła się policja w związku z poleceniem od sąsiadów. Mężczyzna miał zachowywać się niespokojnie i krzyczeć, co zaniepokoiło ludzi mieszkających w pobliżu. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania, postanowili natychmiast podjąć interwencję. Nie wiadomo, co stało się w środku, lecz wiemy, że po użyciu paralizatora 48-letni były piłkarz zmarł.

Tajemnicza śmierć gwiazdora

Dowiadujemy się, że jeden z policjantów został dziś oskarżony o zabójstwo Daliana Atkinsona, a drugi o napaść na piłkarza. Obaj z pewnością poniosą konsekwencje swojego zachowania wobec mężczyzny, lecz kibice nigdy nie dowiedzą się, do czego naprawdę doszło w mieszkaniu. Sprawę będzie próbowała wyjaśnić prokuratura.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News