Smierć piłkarze
PxHere - CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 26 Marca 2020

Czterej piłkarze chcieli wszystko zakończyć. Było o włos od prawdziwej tragedii

Śmierć nie jest rozwiązaniem w żadnej sytuacji, choć czterech piłkarzy chciało odebrać sobie życie i było naprawdę blisko prawdziwej tragedii. Na szczęście udało się jej zapobiec, choć nie było to proste.

Śmierć dla kilku piłkarzy była jedynym rozwiązaniem w bardzo trudnej sytuacji, w której się znaleźli. Wszyscy sądzili, że jedynie samobójstwo pozwoli im rozstać się z problemami, w które obecnie popadli. Na szczęście do tragedii nie doszło, choć była ona naprawdę blisko. Jedynie szczęśliwe okoliczności i działalność jednego z byłych piłkarzy pozwoliły zapobiec nieszczęściu.

Powstała specjalna fundacja, która może pomóc każdemu piłkarzowi, który twierdzi, że ma problemy. W dzisiejszych czasach zdrowie psychiczne jest wyjątkowo narażone na różne choroby. Jedna z organizacji chce działać, by piłkarze nie chcieli podejmować najgorszych decyzji wobec bezsilności, nawet jeśli twierdzą, że ich sytuacja jest nie do rozwiązania.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
Nie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubuNie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubuCzytaj dalej

Piłkarze popadają w ogromne kłopoty

Z powodu pandemii koronawirusa kluby piłkarskie wszem i wobec ogłaszają, że ucinają swoim piłkarzom pensje, niejednokrotnie nawet o połowę. Taka sytuacja nie jest do zaakceptowania dla wielu zawodników, choć jednocześnie rozumieją oni, że na chwilę obecną zwyczajnie nie ma innego rozwiązania i trzeba poddać się takiej polityce, by futbol mógł dalej istnieć w takiej postaci jak obecnie.

Jak się dowiadujemy, w Szkocji aż czterej piłkarze byli bliscy samobójstwa po tym, jak znaleźli się w tarapatach finansowych. Wielu z nich nie ma nawet z czego spłacać kredytów, w związku z czym w ich życiu pojawił się gigantyczny problem. Gary O'Connor, były piłkarz Hibernian, postanowił założyć ze swoją partnerką fundację, która ma pomagać piłkarzom znajdującym się w kryzysie.

Jest decyzja ws. organizacji Fame MMA. Kibice są wściekli, władze nie mają wątpliwościJest decyzja ws. organizacji Fame MMA. Kibice są wściekli, władze nie mają wątpliwościCzytaj dalej

Śmierć mogła dotknąć aż czterech piłkarzy

Nie da się ukryć, że ta sytuacja była bardzo trudna, jednak dzięki działalności fundacji udało się uratować piłkarzy przed śmiercią. Jak informuje O'Connor i jego ukochana, takich sytuacji w przyszłości może być jednak znacznie więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  2. Awantury, interwencje policji, opóźnienia. Kierowcy i motorniczowie wypraszali pasażerów z pojazdów
  3. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
  4. Justyna Kowalczyk została upokorzona przez polski związek. Sportsmenka nie kryje rozgoryczenia
  5. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa", był zakażony

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News