Ole Gunnar Solsjkaer
OLI SCARFF/AFP/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 9 Czerwca 2020

Solskjaer nie chce w Manchesterze United „zgniłych jabłek”

Ole Gunnar Solskjaer wypowiedział się ostatnio na temat transferów do klubu. Menedżer Manchesteru United chce, aby do zespołu dołączali zawodnicy o odpowiedniej osobowości. Jak Norweg przyznał „nie chcę zgniłych jabłek”. Według niego gra dla Czerwonych Diabłów powinna być przywilejem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkę
  2. Nowe informacje o zniesieniu zakazu. Termin lada dzień, Polacy będą zachwyceni
Kamil Glik wraca do Ekstraklasy. Piłkarz zapowiedział swój transferKamil Glik wraca do Ekstraklasy. Piłkarz zapowiedział swój transferCzytaj dalej

Ole Gunnar Solskjaer od grudnia 2018 roku. W trakcie swojej kadencji na Old Trafford jest bardzo chwalony za ruchy transferowe. Choć gra Manchesteru United nadal nie zachwyca, to akurat zawodnicy sprowadzenie prze Norwega, spełniają pokładane w nich oczekiwania. Czerwone Diabły w tym czasie pozyskały m.in. Harry’ego Maguire’a, Daniela Jamesa, Aarona Wana-Bissakę i Bruno Fernandesa. Ostatnio przedłużono również wypożyczenie Odiona Ighalo. Solskjaer chce, aby do jego zespołu dołączali zawodnicy o odpowiednim charakterze.

- Czuję, że w trakcie mojej kariery byłem profesjonalistą i zawsze uważałem, że gra dla Manchesteru United to przywilej. Nie mógłbym spojrzeć na siebie, gdybym nie wiedział, że dałem z siebie wszystko dla moich kolegów i menadżera. Tego też obecnie szukam u piłkarzy, których sprowadzamy lub promujemy z zespołów młodzieżowych. Musisz mieć odpowiednią osobowość i być profesjonalistą, bo jedno zgniłe jabłko w koszyku sprawia, że inne też zaczynają gnić. – powiedział opiekun Czerwonych Diabłów.

Na razie plany Manchesteru United na najbliżej okno transferowe nie są jednak znane.

Nie żyje uwielbiany przez miliony gwiazdor. Był prawdziwą legendąNie żyje uwielbiany przez miliony gwiazdor. Był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Ole Gunnar Solskjaer: „musisz być wystarczająco skromny”

Solskjaer zaznaczył, że chce budować zespół z takich zawodników, którzy odzwierciedlają jego cechy oraz sposób myślenia.

– Chodzi więc o budowę zespołu, który będzie moim odzwierciedleniem, znajdzie odbicie w moim sztabie szkoleniowym i jego poglądach. Oczywiście, że mamy określone standardy, bo chcemy wygrywać. Jesteśmy w takim biznesie, że trzeba wygrywać. Pierwszy krok w byciu piłkarzem czy pracownikiem Manchesteru United jest taki, że musisz być wystarczająco skromny, aby wiedzieć, że zawsze trzeba ciężko pracować. Nigdy się nie poddawać, dawać z siebie 100% każdego dnia i nie myśleć, że jesteś lepszy niż faktycznie jesteś.

Ponadto szkoleniowiec Manchesteru United odniósł się do młodych graczy w klubie i mówił nie tylko o piłkarzach pierwszego składu.

– Zawsze nasze drużyny były budowane na młodych piłkarzach i zawodnikach, którzy pokonywali kolejne szczeble akademii. Zawsze będzie 1-2 wyjątkowych dzieciaków w szkółce Manchesteru United. Mamy takich kilku, o których z pewnością usłyszymy w następnych latach – powiedział Solskjaer.

– Oczywiście widzicie już Masona Greenwooda, Brandona Williamsa, Marcusa Rashforda, Jessego Lingarda, Scotta McTominaya, Paula Pogbę, czy Andreasa Pereirę. Fantastycznie, że te dzieciaki sobie radzą i myślę, że w kolejnych latach zobaczymy następnych – dodał.

Źrodło: devilpage.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. Wiceminister Cyfryzacji zabrała głos w sprawie ataków na maszty 5G. "Działania, które godzą w bezpieczeństwo państwa"
  3. Arkadiusz Milik wybrał klub. Polak ma dołączyć do europejskiego giganta
  4. Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. "Michal Doleżal nie podejmuje decyzji sam"
  5. Ogromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionach
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News