Sondaż Krzysztof Bosak Rafał Trzaskowski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Bernaciak - 3 Czerwca 2020

Mamy wyniki sondażu prezydenckiego wśród kibiców. Wyniki są wyjątkowo zaskakujące

Sondaż mający na celu ustalenie preferencji politycznych wśród kibiców polskich klubów wzbudził spore zainteresowanie. Nie da się ukryć, że jego wyniki wzbudzają zdziwienie. Mało kto spodziewał się takiego wyniku. Jeden z kandydatów może być zadowolony.

Sondaż prezydencki mający na celu ustalenie preferencji wyborczych kibiców z Polski wzbudził niemałe zdziwienie wśród obserwatorów rodzimej sceny politycznej. Nie da się ukryć, że ogólne poglądy polityczne kibiców są powszechnie znane. Zazwyczaj sondaże wśród kibiców drastycznie różnią się od tych, które biorą pod uwagę cały przekrój społeczeństwa.

Teraz przeprowadzono szczegółowe badania, na podstawie których wiemy już, który z kandydatów cieszy się największym poparciem. W jego przypadku nie można mówić o żadnej niespodziance, zaskoczenie wzbudziło natomiast to, kto znalazł się na drugim miejscu. Tym razem doszło do sporych zmian w preferencjach fanów polskiego futbolu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki show
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie
Wszyscy Polacy doskonale pamiętają Rogera Guerreiro. Aż trudno uwierzyć, czym zajął się po zakończeniu karieryWszyscy Polacy doskonale pamiętają Rogera Guerreiro. Aż trudno uwierzyć, czym zajął się po zakończeniu karieryCzytaj dalej

Sondaż zostął przeprowadzony wyłącznie wśród kibiców

Najnowszy sondaż przeprowadzony wśród kibiców pokazał, że zdecydowanie największym poparciem fanów cieszy się przedstawiciel Konfederacji Krzysztof Bosak. Kandydat prawicowego ugrupowania mógłby liczyć na aż 46,7 punktów procentowych poparcia, gdyby brać pod uwagę wyłącznie głosy kibiców. Wielką sensację wzbudziło drugie miejsce, bowiem tutaj doszło do wielkiej zmiany.

Sensacyjnie tuż za Bosakiem znalazł się Rafał Trzaskowski. Kandydat Koalicji Obywatelskiej uzyskał w sondażu aż 21,6 punktów procentowych poparcia, choć wcześniej wydawało się, że kibice nie są sympatykami poprzedniej władzy. Jak dotąd to Andrzej Duda zajmował najczęściej drugie miejsce po przedstawicielu Konfederacji. Urzędujący prezydent zajął dopiero czwarte miejsce, wyprzedził go także Szymon Hołownia.

Kamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobiliKamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobiliCzytaj dalej

Sondaż przyniósł niespodziewane rozstrzygnięcie

Sondaż doskonale obrazuje zmiany, jakie zaszły również w poglądach politycznych kibiców. Wciąż są oni głównie zwolennikami kandydata prawicy, jednak mimo wszystko tym razem to Rafał Trzaskowski pokonał Andrzeja Dudę. Nie da się ukryć, że to również może mieć przełożenie na właściwy wynik. To właśnie Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda są głównymi faworytami do potyczki w drugiej turze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki
  2. Premier podał smutną wiadomość. Nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle
  3. Kamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobili
  4. Nie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibiców
  5. Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związku
  6. Rusza nowy program wsparcia dla wybranych Polaków. Można otrzymać do 5 tysięcy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News