Dawid Kubacki
youtube.com/skijumping.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Kwietnia 2020

Dawid Kubacki pochwalił się nowym członkiem rodziny. To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Sport w Polsce, jak też po za granicami naszego kraju jest w wyjątkowo opłakanym stanie. Praktycznie wszystkie rozgrywki zostały zawieszone, a sportowy odpoczywają w domach. Jedna z gwiazd polskich skoków - Dawid Kubacki, przekazał kibicom bardzo radosną wiadomość. Okazało się, że skoczek spędza czas na kwarantannie z nowym członkiem swojej rodziny. Zdjęcie, jakie opublikował sportowiec mówi wszystko.

Sport w Polsce będzie potrzebował jeszcze trochę czasu, aby wrócić. W oczekiwaniu na powrót sportowych emocji wiele osób ze świata sportu zaczęło udzielać się mocniej w mediach społecznościowych. Największe poruszenie wywołał Dawid Kubacki, który postanowił pochwalić się nowym członkiem swojej rodziny. Jakby tego było mało, skoczek narciarski zdradził wiele szczegółów na temat swojego bliskiego, a co ważniejsze, powiedział, jak ma na imię.

Ujawniamy sekrety diety sportowców. Tego produktu trzeba unikać, jego skutki są porażająceUjawniamy sekrety diety sportowców. Tego produktu trzeba unikać, jego skutki są porażająceCzytaj dalej

Sport został zawieszony przez epidemię. Sportowcy odpoczywają w domach

Mimo że tegoroczny sezon skoków narciarskich został odwołany, to Dawid Kubacki może być zadowolony ze swoich występów. Skoczek wygrał prestiżowy Turniej Czterech Skoczni i przez długi czas liczył się jako kandydat do zwycięstwa w całym sezonie Pucharu Świata. Sam sportowiec przebywa obecnie w swoim domu i stosuje się do rządowych nakazów, a towarzyszy mu nowy członek jego rodziny.

Okazuje się, że Kubacki po udanym sezonie 2019/2020 zrobił sobie prezent i zaadoptował pieska. Zwierzątko w życiu skoczka pojawiło się w marcu i od tego czasu skoczek bardzo często zamieszcza zdjęcia pupila na mediach społecznościowych. Pies i jego Pan mają się ze sobą bardzo dobrze, co udowadnia jedna z najnowszych publikacji sportowca.

Kolejny szpital dostał pieniądze od Lewandowskich. Wiemy, na co zostaną wydaneKolejny szpital dostał pieniądze od Lewandowskich. Wiemy, na co zostaną wydaneCzytaj dalej

Kubacki pozuje z psem w trakcie kwarantanny

Skoczek narciarski wraz ze swoim pupilem pokazali się na rozczulającej fotografii z domu skoczka. Możemy na nim zauważyć, jak świetnie czuje się zwierzak u boku polskiego mistrza. Sam Kubacki także nie kryje radości, a także postanowił podzielić się informacją na temat tego, jak wabi się jego ulubieniec.

- Jak się wabi? - zapytał jeden z fanów skoczka

- W miarę standardowo Berni. Ale reaguje tylko na dźwięk karmy - zażartował zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni.

Dawid Kubacki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy możesz na święta jechać do rodziny? Wszystko jasne, nie ma wątpliwości
  2. Incydent na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Policja zareagowała natychmiast
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Nieoficjalne: Rząd luzuje zakazy. Otworzy niektóre sklepy w galeriach handlowych, ale tylko z określonych branż

Żródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News