Sport
Twitter Espectador Deportes
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Czerwca 2020

Znany sportowiec nagle przerwał wywiad na żywo i rozpłakał się. Jego słowa są wyjątkowo przejmujące

Sport jest niezwykle ważną częścią życia każdego profesjonalnego zawodnika. Oglądając transmisję ze światowych aren, nie zdajemy sobie często sprawy, że sportowcy mierzą się nie tylko z przeciwnikami w zawodach, ale problemami w życiu osobistym. Znany zawodnik podczas udzielania wywiadu zalał się łzami, gdy postanowił ujawnić bolesną prawdę o rodzinnej tragedii.

Sport schodzi na drugi plan w obliczu tragedii. Właśnie tak było w przypadku znanego golfisty Camilo Villegasa, który postanowił po raz pierwszy opowiedzieć o ciężkiej chorobie swojej malutkiej córki. Sportowiec zaczął płakać w trakcie przejmującego wyznania dla dziennikarzy.

Kiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemKiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać


Sport odchodzi w cień w obliczu tragedii

Niezwykle poruszającego wywiadu udzielił słynny golfista Camilo Villegas. 38-letni Kolumbijczyk miał pierwszy raz od dawna okazję rywalizować w zawodach po przerwie na czas pandemii koronawirusa. Przy okazji wypowiedzi dla telewizji Villegas zaczął płakać. Wszystko z powodu tragedii, jaka dotknęła jego rodzinę.

- Golf jest czymś, co uwielbiam. Moja żona chciała, żebym tu przyjechał, by trochę oderwać się od codziennych trudności. Ona jest bardzo silna - wyznał Villegas, cytowany przez “The Sun”. Okazało się, że u niespełna dwuletniej córeczki golfisty lekarze zdiagnozowali guzy mózgu i kręgosłupa. Zawodnik i jego małżonka publikują zdjęcia ich dziecka w mediach społecznościowych, ukazujące jej walkę z chorobą.

Robert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoRobert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoCzytaj dalej


Znany sportowiec ze łzami w oczach opowiedział o chorobie córki

- Musimy być silni i wspierać ją w tej walce, a także napełniać pozytywną energią. Nie chodzi tu o to, by ktoś nam współczuł. Najważniejsze jest przesyłanie dobrej energii, wsparcia i inspiracji dla rodziny Villegas - stwierdził poruszony ojciec dziewczynki. Jednocześnie sportowiec zaznaczył, że jest pod ogromnym wrażeniem tego, jak jego córka radzi sobie z niewyobrażalnym cierpieniem.

- Przez ostatnie kilka miesięcy mała Mia napędza mnie do tego, co robimy. Inspirujące jest to, jak ona się zachowuje. To niewiarygodne. Czy ona cierpi? Tak. Budzi się, patrzy na telewizor i chce, żebym włączył bajki. Widać, że czuje ból. Bawi się jednak zabawkami. Pamiętam, jak na początku płakała i bawiła się. Nie potrafiłem tego zrozumieć. Jak można płakać i jednocześnie się bawić? - powiedział Camilo Vilegas.

Sport

fot. Instagram maria.ochoam

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News