sport
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 15 Maja 2020

Media: legenda polskiego sportu kończy karierę. Dziękujemy za wszystko

Sport w Polsce w ostatnich latach mógł się cieszyć wieloma niezapomnianymi momentami dzięki grze jednego z najbardziej utytułowanych reprezentantów Polski. Dziś dowiedzieliśmy się, że zawodnik, którego można określić mianem legendy, postanowił zakończyć karierę. 

Sport to piękna przygoda dla każdego zawodnika oddanego swojej dyscyplinie. Doskonale przekonał się o tym wybitny reprezentant Polski, który odniósł wielkie sukcesy w grze w barwach drużyn klubowych, ale i reprezentacji. Legendarny gracz postanowił zakończyć swoją piękną karierę.

Byli liderem ligi, teraz mogą zlecieć z niej z hukiem. Wszystko przez kompromitujące nagranie (WIDEO)Byli liderem ligi, teraz mogą zlecieć z niej z hukiem. Wszystko przez kompromitujące nagranie (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta


Sport w Polsce wiele zawdzięcza byłemu kadrowiczowi

Wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy już więcej na boisku jednego z najlepszych polskich zawodników ostatnich lat. Zdaniem “Gazety Wyborczej” Marcin Jurkiewicz, zawodnik PGE VIVE Kielce podjął decyzję o zakończeniu kariery. Były reprezentant Polski podczas lutowego starcia z Montpellier doznał urazu kolana, co w prawdopodobnie przyczyniło się do takiej jego decyzji.

Doświadczony rozgrywający już rok temu nosił się z zamiarem przejścia na sportową emeryturę, jednak ostatecznie podpisał kolejną umowę z kielecką drużyną. 38-latek na razie nie odniósł się do informacji podanych przez gazetę. Biorąc jednak pod uwagę jego problemy ze zdrowiem oraz reorganizację kalendarza rozgrywek na najbliższe miesiące z powodu pandemii koronawirusa, wydaje się, że faktycznie może to być koniec pięknej kariery.

Wyciekł wielki sekret Adama Małysza. Żona skoczka zdradziła tajemnicę, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Wyciekł wielki sekret Adama Małysza. Żona skoczka zdradziła tajemnicę, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Czytaj dalej


Mariusz Jurkiewicz planuje zakończyć piękną karierę

Mariusz Jurkiewicz to zawodnik, którego spokojnie można określić mianem legendy. Rozgrywający był jednym z liderów drużyny narodowej, która sięgała dwukrotnie po brązowe medale mistrzostw świata w 2009 i 2015 roku. Na swoim koncie ma triumf w rozgrywkach Ligi Mistrzów razem z PGE VIVE Kielce. Przez wiele lat z powodzeniem występował w klubach hiszpańskich. Wygrał tam między innymi mistrzostwo i puchar kraju.

Źródło: "Gazeta Wyborcza"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Restauracje, fryzjerzy i bary otwarte już od przyszłego tygodnia. Zaskakująca decyzja rządu Włoch
  2. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Nowy zakaz wchodzi 20 maja. Objętych ponad 100 tys. sklepów, dotknie 9 mln Polaków, dla połowy z nich będzie nieprzyjemną niespodzianką

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News