Sport Rock córka
AFP/EAST NEWS
Autor Łukasz Kowalski - 19 Maja 2020

Córka słynnego gwiazdora wejdzie do ringu. Będzie najmłodsza w historii (FOTO)

Sport walki zyskał przyszłą gwiazdę wreslingu. Córka jednego z najlepiej zarabiających aktorów Hollywood postanowiła spróbować swoich sił w federacji WWE. Dumny ojciec pochwalił się, że jego 18-letnia córka podpisała kontrakt z największą organizacją wreslerów na świecie. Będzie to już czwarte pokolenie zawodników tej dyscypliny w rodzinie.

Sport jest ważną dziedziną życia, która została sparaliżowana przez epidemię koronawirusa. Kibice nie mogą się doczekać, aż ich ulubieńcy wrócą na boiska i hale sportowe. Najsłynniejsza z organizacji zapaśniczych WWE przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Po powrocie zawodników do walk jedną z zawodniczek będzie, córka byłego wreslera, a obecnie aktora Dwayne'a Johnsona.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Słynny piłkarz oskarżony o gwałt. Zawodnik zajął już stanowisko, kibice domagają się karySłynny piłkarz oskarżony o gwałt. Zawodnik zajął już stanowisko, kibice domagają się karyCzytaj dalej

Sport walki czeka na córkę gwiazdy

Simone Alexandra Johnson podpisała niedawno swój pierwszy kontrakt z federacją WWE. - Czuję wdzięczność nie tylko dlatego, że mam szansę uprawiać wrestling, ale także z tego powodu, że mogę kontynuować rodzinne dziedzictwo - napisała córka "The Rocka" po podpisaniu kontraktu.

O decyzji córki aktor wypowiedział się w niedawnym programie "The Tonight Show" prowadzonym przez Jimmy'ego Fallona. - Mam ten zaszczyt, że moja córka chce podążać moimi śladami. Chce realizować własną karierę, co jest bardzo ważne - powiedział Johnson. Aktor dodał też, jak wyglądał trening jego córki, oraz zdradził, że jego córka już od dwóch lat się przygotowuje do walk. - Pracowała nad ciałem. Przerzucała kolejne ciężary, miała dużo siniaków, które towarzyszą tej dyscyplinie. Jestem z niej bardzo dumny - przyznał.

Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegółyMama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegółyCzytaj dalej

Wielopokoleniowe tradycje rodziny Johnsonów w tym sporcie

Córka aktora będzie już czwartym pokoleniem w swojej rodzinie, które walczyło w zawodach wreslerów. Jej ojciec, zanim został jednym z najlepiej zarabiających aktorów Hollywood, był wreslerem. Podczas swojej kariery zapaśniczej osiem razy zdobył mistrzostwo federacji WWE. Z kolei jej dziadek Rocky "Soul Man" Johnson, ojciec "The Rocka" przeszedł do historii tego sportu jako jeden z pierwszych czarnoskórych wreslerów. Co więcej, dziadek Dwayne'a ze strony matki, pochodzący z Samoa, Peter Maivia, również uprawiał tę dyscyplinę.

18-latka w jednym z wywiadów przyznała, że od dziecka fascynuje się tą dyscypliną sportu. Przed pandemią koronawirusa trenowała w ośrodku w Orlando. Rodzice bardzo wspierają Simone w jej karierze. Oboje opublikowali zdjęcia z córką, na którym podkreślają, że dziedzictwo rodzinne to jedno, ale powinna zawsze podążać swoją ścieżką.

Dwayne Johnson według magazynu "Forbes" od czerwca 2018 do czerwca 2019 gwiazdor zarobił 89,4 mln dolarów. W przeszłości oprócz wreslingu grał również w futbol amerykański.

Sport Rock córka

Sport Rock córka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjechał na wakacje mimo epidemii. Może skończyć w więzieniu i zapłacić ogromną karę
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Kierowco, lepiej się pośpiesz. Czasy tanich paliw już się kończą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News