sport
facebook.com/Krystian Paluch
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Kwietnia 2020

Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce

Sport ekstremalny ma niekiedy bardzo dużą cenę. Najboleśniej przekonał się o tym jeden ze znanych polskich motocyklistów, który ma za sobą drastyczny i brutalny upadek na motocyklu. Mężczyzna leży w szpitalu, a lekarze załamują ręcę. Możliwe, że mężczyzna przejdzie przez zabieg amputacji.

Sport motorowy jest dyscypliną, która bez wątpienia przyciąga kibiców na całym świecie. Niestety, wypadki w tej dyscyplinie są nagminne, a sportowcy, którzy nim ulegli, bardzo często giną, albo końcą kariery. Na włosku zwisa obecnie kariera i życie jednego z polskich mistrzów sportu. Mężczyzna uległ drastycznemu wypadkowi i walczy w szpitalu o swoje życie. Nie jest to starcie łatwe. Mężczyzna może stracić lewą nogę.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Nie żyje słynny zawodnik. Jeszcze niedawno grał przeciwko kadrze Polski, miał tylko 36 lat
   2. Korzystasz ze smartfona? Możesz słono zapłacić. Zapowiedziano nowy podatek dla wszystkich Polaków
Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie poroduAnna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie poroduCzytaj dalej

Sport. Polski motocyklista miał poważny wypadek

Sportowcem, który uległ wypadkowi jest Krystian Paluch. Mężczyzna, który jako pierwszy w historii Polak startował w elitarnym Grand Prix Wyspy Man uległ wypadkowi w trakcie niedzielnego treningu. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i w rezultacie wybił sobie pięć zębów, uszkodził bark, a także odniósł rany obojga nóg i ręki. Najgorszą wiadomością jest ta, według której mężczyzna doznał zmiażdzenia lewej nogi, której grozi amputacja.

- Zeszła niedziela treningowa okazała się dla mnie szczególnie pechowa. Uległem poważnemu wypadkowi, w którym doznałem rozległych obrażeń m.in. złamanie kończyn oraz szczęki.. nie jest kolorowo.
W najbliższym czasie czeka mnie kilka operacji. - napisał Paluch na swoim Facebooku.

Kamil Stoch nagle pojawił się w telewizji i zaapelował pilnie do Polaków. Chodzi o sprawę życia i śmierciKamil Stoch nagle pojawił się w telewizji i zaapelował pilnie do Polaków. Chodzi o sprawę życia i śmierciCzytaj dalej

Mężczyzna chce wrócić do sportu

Mimo że Paluch jest ciężko ranny, to liczy na to, że jego los się odwróci i będzie mógł wrócić do czynnego uprawiania sportu. Jak na razie jednak musi przejść przez ciąg wyjątkowo bolesnych operacji.

- Obecny sezon mam już z głowy, ale żeby w ogóle myśleć o następnych, na pewno będzie potrzebna długa i bardzo kosztowna rehabilitacja. Dziękuję za wszystkie słowa otuchy. Tym razem będę walczył o jak najszybszy powrót do zdrowia. - pisze Polak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)
  4. Znany polski trener oskarżony o molestowanie dzieci. Miał krzywdzić młodych chłopców
  5. Legia Warszawa przebadała piłkarzy na obecność COVID-19. Znamy wyniki testów
  6. EBC: Z ważnym komunikatem dla wszystkich. Odetchniesz z ulgą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News