Sportowiec
Twitter MMAFighting.com
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Czerwca 2020

Ukochany sportowiec pokazał twarz po strasznym wypadku. Był o krok od śmierci, zdjęcie nie dla wrażliwych

Sportowiec musi się liczyć z ryzykiem kontuzji odniesionej na arenie zmagań. Podobnie jest podczas treningów, jednak jeden z legendarnych zawodników sztuk walki miał wyjątkowego pecha, gdy podczas ćwiczeń uległ poważnemu wypadkowi. Słynny fighter pokazał swoje zdjęcie po straszliwym incydencie.

Sportowiec doskonale znany wszystkim kibicom sportów walki podzielił się zdjęciem, na którym widać rany, jakie odniósł podczas wypadku. Zawodnik został potrącony przez samochód w trakcie jazdy na rowerze w ramach treningu. Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości, że jego życie znajdowało się w wielkim niebezpieczeństwie.

Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaJustyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opadaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Justyna Żyła zdradziła największy sekret rozwodu z Piotrem. Szczęka sama opada
  2. Premier Morawiecki podpisał przedłużenie zakazu w Polsce. Kolejne rozczarowanie


Sportowiec znany z występów w MMA miał poważny wypadek

Każdy zawodnik, który rywalizuje w sportach walki, musi wykazać się niesamowitą odwagą, wytrzymałością, ale i gotowością na niezliczoną ilość urazów. Doskonale wie o tym legendarny brazylijski fighter Wanderlei Silva, który w swej bogatej karierze miał okazję walczyć dla najbardziej prestiżowych organizacji, jak PRIDE I UFC.

Jeden z najlepszych zawodników w historii mieszanych sztuk walki znalazł się na czołówkach serwisów informacyjnych tym razem nie za sprawą wyczynów w klatce, a niebezpiecznego incydentu, do jakiego doszło z jego udziałem na jednej z dróg w jego ojczyźnie. Silva został potrącony przez samochód, podczas gdy jechał na rowerze w rodzinnej Kurytybie.

Zwykły Polak musiałby pracować tydzień na skarpetki Lewandowskiej. Wyglądają tak, że włosy stają dębaZwykły Polak musiałby pracować tydzień na skarpetki Lewandowskiej. Wyglądają tak, że włosy stają dębaCzytaj dalej


Wanderlei Silva, legenda MMA doznał makabrycznych obrażeń

Gwiazdor MMA może mówić o sporym szczęściu, gdyż kolizja mogła się dla niego zakończyć fatalnie. Jego życie było w niebezpieczeństwie, a przed śmiercią uratował go kask, który na szczęście znajdował się na jego głowie. Mimo to Silva postanowił ku przestrodze podzielić się ze swoimi kibicami zdjęciem prezentującym jego oblicze po zderzeniu z feralnym samochodem. Na jego twarzy widzimy makabryczne rany.

- Gdybym nie miał na głowie kasku, to mógłbym umrzeć. Kierowcy powinni być dużo bardziej ostrożni w ruchu drogowym, bo trudno jest tutaj jeździć na rowerze. Kierowca był miły, zaprosił mnie do swojego samochodu - relacjonował zdarzenie dla brazylijskich mediów 43-latek. Oprócz widocznych stłuczeń Silva doznał złamania stopy.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczaka
  2. IMGW ostrzega przed burzami. Szczególnie narażeni mieszkańcy dwóch województw
  3. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  4. Piekielnie mocne słowa światowej gwiazdy o Lewandowskim. "Jak zwierzę"
  5. Zwykły Polak musiałby pracować tydzień na skarpetki Lewandowskiej. Wyglądają tak, że włosy stają dęba
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News