sporty walki
fame.tv
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Marca 2020

Fame MMA się rozpoczęło z wielkimi problemami. Nie zabrakło wielkich emocji w pierwszej walce

Sporty walki przykuły dzisiaj uwagę kibiców z całej Polski. Wszystko przez organizację Fame MMA 6, które mimo kontrowersji i wielkich problemów ruszyło. Pierwsza walka wieczoru dostarzczyła fantastycznych emocji.

Sporty walki w formule Fame MMA się rozpoczęły. Pierwsza walka wieczoru, między Dawidem "Ambro" Ambroziakiem, a Maciejem "Szewcu" Szewczykiem dostarczyła wielkich emocji. Cała gala została opóźniona i już na samym początku nie zabrakło kontrowersji.

Trener zdymisjonowany po dekadach pracy. Wszystko przez epidemię, oficjalny komunikatTrener zdymisjonowany po dekadach pracy. Wszystko przez epidemię, oficjalny komunikatCzytaj dalej

Sporty walki. Pierwsze starcie w Fame MMA dostarczyło emocji

Sama walka między Amboroziakiem a Szewczykiem mogła się w ogóle nie odbyć. W dużym stopniu dlatego, że tuż przed galą hotel, w którym znajdowali się zawodnicy, został otoczony przez policję, która nie chciała wypuścić zawodników.

Ostatecznie wszyscy organizatorzy i zawodnicy dotarli na galę, jednak nie zabrakło emocji i spekulacji. Impreza się bardzo opóźniła, a duża część miłośników wskazywała na to, że walki się dzisiaj nie odbędą. Około godziny 20:30, spiker zapowiedział pierwszą walkę, a starcie między Dawidem "Ambro" Ambroziakiem, a Maciejem "Szewcu" Szewczykiem było bardzo emocjonujące.

Wielkie zamieszanie przed Fame MMA. Organizatorzy otoczeni przez policję, ogromny chaosWielkie zamieszanie przed Fame MMA. Organizatorzy otoczeni przez policję, ogromny chaosCzytaj dalej

Amboroziak zwycięzcą

Ostatecznie sędziowie zadecydowali, że to Dawid Amboroziak jest zwycięzcą pierwszej walki. Sam "Szewcu" przyznawał, że przygotowywał się do starcia przez bardzo długi czas i ma nadzieję na rewanż w ringu.

- Brak obycia w klatce. Kondycji zabrakło. Mam nadzieję, że serca nie zabrakło. Przygotowywałem się dwa miesiące. Miałem mało czasu na przygotowania. Mam nadzieję, że dostanę jeszcze jedną szansę. - powiedział "Szewcu"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  3. Marcin Najman pokazuje, jak ćwiczy przed Fame MMA. Skrytykował też decyzję polskich władz
  4. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  5. Real Madryt podjął decyzję ws. transferu Lewandowskiego. Teraz nie ma już odwrotu
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News