Stadion
Wikipedia / lukasb1992
Autor - 29 Lipca 2020

Media podają porażające informacje. Nowe ognisko wirusa na stadionie w Polsce, na meczu było kilka tysięcy osób

Stadion to jedno z tych miejsc, gdzie chyba najtrudniej utrzymać reżim sanitarny wśród odwiedzających go osób. Mimo to w Polsce udało się dokończyć rozgrywki na poziomie centralnym, a w ostatnich meczach sezonu i jeszcze trwających barażach awanse do Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi obecni na stadionach byli kibice. Teraz jeden z obiektów może okazać się nowym ogniskiem koronawirusa.

Stadion w Bielsku-Białej może okazać się nowym ogniskiem koronawirusa w Polsce. Okazało się, że podczas meczu Podbeskidzia Bielsko-Biala z Odrą Opole na meczu znajdowała się kobieta zarażona koronawirusem. Kolejne badania wykazały, że od niej zarazili się kolejni kibice siedzący blisk zakażonej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. Zagrożenie dla Polaków jest zbyt duże
  2. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł
  3. Mieli spędzić rodzinny czas na plaży. Rodzice odwrócili wzrok tylko na chwilę. Sytuacja nabrała rozpędu
Druzgocące wyznanie Adama Małysza. Potraktowano go straszliwie, wyśmiewano goDruzgocące wyznanie Adama Małysza. Potraktowano go straszliwie, wyśmiewano goCzytaj dalej

Stadion Podbeskidzia ogniskiem koronawirusa

W Polsce od kilku tygodni obserwujemy luzowanie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Dotyczy to także obiektów sportowych, na których od teraz zamiast wcześniejszych 25% może pojawić się nawet do 50% całkowitego zapełnienia stadionu lub hali sportowej. Nie oznacza to jednak, że kibice powinni lekceważyć zasady bezpieczeństwa, o czym świadczy historia z Bielska Białej.

Mecz Podbeskidzia z Odrą Opole, które było ucztą dla kibiców (wygrana gospodarzy 4:3), może zostać zapamiętany nie ze względu na wynik, a konsekwencje zdrowotne. Obiekt w Bielsku-Białej może pomieścić nawet 15 tys. osób, ale na meczu z Odrą było ich niespełna 4 tys., co przy zagrożeniu epidemicznym i tak jest dużą liczbą. Jak się okazało, na mecz przyszła jedna z fanek, będąca nosicielką wirusa, który rozprzestrzenił się na innych kibiców.

Anna Lewandowska trzeci raz zostanie mamą? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości, wszystko już jasneAnna Lewandowska trzeci raz zostanie mamą? Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości, wszystko już jasneCzytaj dalej

Kolejne osoby zarażone i wysłane na kwarantannę

Jak podaje TVN24.pl, jedna z kobiet zauważywszy u siebie objawy COVID-19 zgłosiła się do sanepidu. Okazało się, że jest zarażona, więc powzieto działania, aby przebadać osoby, które znajdowały się blisko niej na meczu Podbeskidzie - Odra, a także jej bliskich. Pozytywny wynik badania uzyskało trzech innych kibiców przebywających na stadionie, a także trzy osoby z otoczenia kobiety. Kolejne 10 osób zostało objętych kwarantanną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie
  3. Naukowcy już wiedzą, czemu tak śmierdzimy. Odwieczny problem ludzkości może się skończyć
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News