Stadion Narodowy szpital
screen - youtube.com/ Polskazdrona.pl
Autor Łukasz Kowalski - 5 Listopada 2020

Druzgocące informacje ws. meczów na Stadionie Narodowym. Data najbliższego meczu wzbudziła zaskoczenie

Stadion Narodowy w najbliższych tygodniach nie będzie gościł żadnych imprez sportowych. Największy stadion w Polsce w ostatnich tygodniach został przekształcony w szpital tymczasowy. Wciąż nie wiadomo kiedy wróci do prawidłowego funkcjonowania. Wszystko wskazuje na to, że na narodowym nie odbędzie się wielka impreza zaplanowana na wiosnę przyszłego roku.

Stadion Narodowy w ostatnich miesiącach nie miał okazji do goszczenia imprez sportowych. Decyzją rządu w najbliższym czasie stadion został przekształcony na szpital tymczasowy. Kibice na razie nie będą mogli oglądać swoich ulubieńców na Narodowym.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominałSiostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominałCzytaj dalej

Stadion Narodowy zamknięty dla sportu

W ubiegłym tygodniu Zbigniew Boniek poinformował, że po latach rozgrywania meczów eliminacyjnych na Narodowym w marcu Biało-Czerwonych czeka przeprowadzka. Jeszcze nie wiadomo gdzie Polacy zaczną walkę o mistrzostwa świata w Katarze.

- Po 15-tu meczach eliminacyjnych na PGE Narodowym (13 zwycięstw, 2 remisy) w marcu 2021 mecze eliminacyjne do mundialu w Katarze 2022 będziemy musieli zagrać gdzie indziej... Takie czasy. Zdrowie Polaków na pierwszym miejscu - napisał prezes PZPN na Twitterze.

Do przekształcenia Stadionu Narodowego w szpital tymczasowy zmusiła rządzących sytuacja epidemiczna w kraju. Październiku pojawiła się informacja, że stadion Jagiellonii może być kolejnym obiektem sportowym, który zostanie przekształcony w szpital tymczasowy. Nikt z rządu tych informacji nie potwierdził.

Zamknięcie Narodowego dla sportu powoduje wiele problemów dla imprez, które były już zaplanowane na przyszły rok. W tym gronie jest żużlowe Grand Prix, które pierwotnie miało się odbyć wiosną tego roku. Z powodu pandemii imprezę przełożoną na maj przyszłego roku.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuCzytaj dalej

Sport wyprowadza się ze Stadionu Narodowego

Teraz w związku z przekształceniem Stadionu Narodowego, na którym miało się odbyć Grand Prix, impreza stanęła pod znakiem zapytania. Organizatorzy wprost mówią, że prawdopodobnie i w przyszłym roku nie uda się jej zorganizować.

- Sytuacja jest trudna. Widzimy to po liczbie zachorowań i tym, co się dzieje w Polsce, Europie i na świecie. Sport na pewno schodzi w tym momencie na drugi plan - powiedział w rozmowie z WP Sportowe Fakty Michał Sikora, prezes Polskiego Związku Motorowego.

- Nie ukrywam, że zasmuciłem się faktem, że PGE Narodowy przekształcany jest w szpital. Zacząłem się wtedy zastanawiać, co z naszym majowym terminem Grand Prix, w który trudno mi w tej chwili wierzyć - dodał.

Obserwatorzy informują, że nie wiadomo jeszcze, kiedy Stadion Narodowy wróci do funkcjonowania zgodnie z przeznaczeniem. Jeszcze nie widać końca pandemii, ale prezes spekuluje, że sport na Narodowy wróci dopiero za dwa lata.

- Potem trzeba będzie zrobić generalny remont. Myślę, że przed rokiem 2022 nie będzie tam dostępu do sportu - powiedział. Stadion Narodowy został wybudowany specjalnie na organizowane w Polsce i na Ukrainie Euro 2012.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, oszuści podszywają się pod Pocztę Polską. Można stracić ogromne pieniądze
  2. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News