Stalker
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Maja 2020

Słynna polska gwiazda ma prześladowcę. Stalker nie daje jej żyć (FOTO)

Stalker prześladuje Joannę Jędrzejczyk. Najlepsza polska zawodniczka MMA musi mierzyć się z nieustającym naporem ze strony tajemniczego mężczyzny. Polka opublikowała na swoim koncie w serwisie Instagram krótkie wideo, na którym pokazała dowód “działalności” wielbiciela.

Stalker to osoba, która nie kojarzy się zbyt dobrze. Nieraz z niezbyt zdrowymi przejawami uwielbienia muszą radzić sobie znani artyści i sportowcy. Zdarzają się jednak przypadki pozytywnego wyrażania sympatii wobec idoli, o czym przekonała się Joanna Jędrzejczyk.

Tragiczne wieści obiegły polskie media. 42-letni gwiazdor zmarł na straszliwą chorobęTragiczne wieści obiegły polskie media. 42-letni gwiazdor zmarł na straszliwą chorobęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta


Stalker zabiega o uwagę Joanny Jędrzejczyk

Polska zawodniczka MMA wraca do zdrowia po walce z Chinką Weili Zhang, która odbyła się na początku marca. Nasza reprezentantka przegrała starcie, ale najbardziej martwił jej stan zdrowia. Z oktagonu zeszła bowiem z koszmarnie wyglądającą kontuzją twarzy i od razu udała się do szpitala. Na szczęście badania nie wykazały poważniejszych obrażeń w organizmie zawodniczki, która szybko opuściła oddział szpitalny.

Od walki minęły już ponad dwa miesiące, a Jędrzejczyk czuje się coraz lepiej. W miarę możliwości stara się wrócić do treningów i aktywności fizycznej. Mimo panującego wciąż zagrożenia epidemicznego możliwe jest na ten moment rekreacyjne uprawianie sportu. Zawodniczka przebywa w rodzinnym Olsztynie, gdzie wybrała się właśnie na krótki trening biegowy. Po powrocie do domu czekał na nią zaskakujący widok.

Mariusz Pudzianowski rozbrajająco szczerze o życiu intymnym. Te gwiazdy Mariusz Pudzianowski rozbrajająco szczerze o życiu intymnym. Te gwiazdy "gryzłby jak Reksio"Czytaj dalej


Reprezentantka Polski ma cichego wielbiciela

Zawodniczka relacjonowała zakończenie sesji biegowej na swoim Instagramie. Po przebiegnięciu dystansu 11 kilometrów Jędrzejczyk wróciła do domu, gdzie na masce zaparkowanego samochodu ktoś zostawił bukiet czerwonych róż. Wygląda zatem, że 32-latka ma tajemniczego wielbiciela. Dla samej zawodniczki chyba nie jest on jednak zupełnie anonimowy. - Niekończąca się historia. Poddaj się, poddaj się! - powiedziała w reakcji na zaskakującą niespodziankę Jędrzejczyk podczas nagrania na InstaStories. Pani Joanna nie zdradziła jednak, o kogo chodzi. Wywnioskować można, że komuś szczególnie zależy na jej atencji.

Joanna Jędrzejczyk

Źródło: Instagram Joanna Jędrzejczyk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiarygodne wieści z Chin. Chcą zrobić 11 mln testów jak najszybciej
  2. 16-latek nie miał maseczki i był na dworze. Został zatrzymany przez policję, sprawa trafiła do sądu
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Premier obiecał Polakom wzrost jedno z zasiłków. Dostaniesz niemal o połowę więcej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News