Stefan Hula Zakopane
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 24 Stycznia 2020

Polski skoczek zrozpaczony po zawodach w Zakopanem. "Trzeba się spakować i iść do domu"

Stefan Hula postanowił zabrać głos w sprawie swojego występu w Zakopanem. Słowa naszego skoczka były bardzo przykre i dobitnie opisały jego formę. Polski reprezentant wykazał się samokrytyką.

Stefan Hula nie ukrywa, że wolałby mieć lepsze wspomnienia z dzisiejszych kwalifikacji do konkursu indywidualnego w Pucharze Świata na Wielkiej Krokwi, który odbędzie się w niedzielę. Po zakończeniu dzisiejszych skoków nasz reprezentant usłyszał również wiadomość, którą najpewniej chciałby ominąć. Michal Dolezal nie zdecydował się włączyć go do kadry na konkurs drużynowy.

Kibice spierają się na temat decyzji selekcjonera na temat czwartego członka naszej kadry, zwłaszcza wobec dość słabej formy Jakuba Wolnego w ostatnich tygodniach. Trener był jednak nieugięty i to młody, utalentowany skoczek znajdzie się w konkursie drużynowym kosztem choćby właśnie Stefana Huli. Ten postanowił skomentować swoją dzisiejszą dyspozycję w gorzkich słowach.

Znamy skład reprezentacji Polski na jutrzejszy konkurs drużynowy. Kibice nie kryją swojej złościZnamy skład reprezentacji Polski na jutrzejszy konkurs drużynowy. Kibice nie kryją swojej złościCzytaj dalej

Stefan Hula komentuje swój występ w Zakopanem

- Po takim skoku nie można nic powiedzieć. Trzeba się spakować i iść do domu. Trzeba się zastanowić nad tym, co z tym zrobić, bo w treningu, gdy skacze się na luzie, to jakoś to wychodzi, a podczas zawodów to już nie funkcjonuje. Sam nie wiem, co ze sobą mam zrobić. Nie wiem nawet, co mam powiedzieć… - stwierdził załamany Stefan Hula po kwalifikacjach w Zakopanem.

Polakowi udało się zająć dopiero 53. miejsce, w konsekwencji czego nie zakwalifikował się do konkursu indywidualnego. Jeszcze gorszy był jednak Jakub Wolny, ale to właśnie na młodszego z naszych reprezentantów postawił Michal Dolezal. Fani domyślają, się, że Stefan Hula może mieć spory żal do trenera kadry narodowej w związku z jego dość niespodziewaną decyzją.

Stefan Hula poza konkursem drużynowym

Stefan Hula dalsze występy skoczków w Zakopanem będzie więc oglądać jedynie w roli widza. Na pewno jest to dla niego rozczarowujący rezultat, o którym wolałby jak najszybciej zapomnieć. Wypowiedź wskauzje na to, że jest on bardzo sfrustrowany, a wręcz załamany tym, do czego doszło w trakcie dzisiejszych kwalifikacji. Trudno mu się dziwić wobec obecnej sytuacji.

fot. Wikipedia

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Dawid Kubacki nie popada w samozachwyt. "Ciągle mam nad czym pracować"
 2. Z ostatniej chwili: uwielbiany sportowiec zmarł po wypadku. Przegrał najważniejszą walkę
 3. Jarosław Niezgoda nie podpisał kontraktu z Portland Timbers. Znamy prawdziwą przyczynę
 4. Zbigniew Boniek porównał Ekstraklasę do Premier League. "Tam też kopią się po głowach"
 5. Krzysztof Piątek podjął decyzję. Już wiadomo, w jakim klubie będzie występował
 6. Smutne doniesienia o zdrowiu uwielbianego skoczka narciarskiego. Walczy z groźną chorobą, nie chce zmarnować ani chwili
 7. Albert Wójcik - przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
 8. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 9. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 10. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 11. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
 12. Antyfake - fact-checking doceniony przez użytkowników

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News