Świat Według Kiepskich
twitter.com/janekx89
Autor Mateusz Wysokiński - 20 Października 2020

Dariusz Gnatowski nie żyje. Słynny dziennikarz ujawnił sportowy sekret "Boczka" ze Świata według Kiepskich, smutne

Świat Według Kiepskich to kultowa produkcja, która od lat bawiła miliony Polaków. Mało kto wie, ale aktor Dariusz Gnatowski, który zmarł dzisiaj po ciężkiej chorobie, nosił w sobie swój sportowy sekret. Tuż po śmierci artysty, jego postać przypomniał jeden z czołowych polskich dziennikarzy sportowych, który wyjawił całej Polsce to, co łączyło go z popularnym odtwórcą roli "Arnolda Boczka".

Świat Według Kiepskich poniósł dzisiaj przerażającą stratę. Nie żyje Dariusz Gnatowski, który przez lata wcielał się w rolę Arnolda Boczka. Popularny artysta, który przez ponad dwie dekady bawił Polaków swoją rolą sąsiada państwa Kiepskich, odszedł po chorobie w krakowskim szpitalu. Mówi się, że zmagający się przed laty z cukrzycą aktor zmarł na zapalenie płuc i problemy oddechowe. W momencie ogłoszenia przez media informacji o śmierci aktora, w mediach wybuchła prawdziwa burza. Jeden dziennikarz sportowy przypomniał sobie swoje spotkanie z Gnatowskim i wyjawił jego sportowy sekret.

DZISIAJ GRZEJE:

Grabowski zrobił jedną rzecz po śmierci Gnatowskiego. Grabowski zrobił jedną rzecz po śmierci Gnatowskiego. "Ferdek" rozpaczliwie pożegnał "Boczka", wielkiego fana futboluCzytaj dalej

Świat Według Kiepskich. Nie żyje Dariusz Gnatowski. Popularny "Boczek" miał 59 lat.

Gnatowski, który w rolę Boczka wcielał się od końcówki lat 90. był postacią, obok której nie można było przejść obojętnie. Popularny aktor został zapamiętany jako postać lubiana, szanowana przez kolegów z pracy, a dzięki swojej roli zyskał sobie rzeszę fanów w Polsce, który codziennie śledzili perypetię rodziny Kiepskich. Sam odtwórca roli Arnolda Boczka, oprócz Świata Według Kiepskich, miał umiłowanie w piłce nożnej. Jeden z topowych dziennikarzy sportowych w Polsce - Mateusz Święcicki przyznał, że aktor był miłośnikiem gry Górnika Zabrze i to właśnie z ust Gnatowskiego usłyszał szczegółowe relacje na temat spotkań piłkarskich w latach 70.

- Zrobił na mnie piorunujące wrażenie, elokwencja, wiedza, opowiadał w detalach o meczach Górnika na których był (Między innymi Górnik - Stal Mielec, przyjazd Andrzeja Szarmacha) później o Wisełce. Niech spoczywa w pokoju. - napisał Swięcicki o gwieździe serialu Świat Według Kiepskich.

Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Fani oszaleli, odkryła swoje ciało w sieci (FOTO)Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Fani oszaleli, odkryła swoje ciało w sieci (FOTO)Czytaj dalej

Świat Według Kiepskich. Fani potwierdzają, że Gnatowski kochał piłkę

Mimo że aktor przez lata zmagał się z cukrzycą i fani nie mogli go skojarzyć ze sportowymi aktywnościami, to w "Świecie według Kiepskich", wielokrotnie został poruszony temat piłki nożnej, a sam Boczek z wielkim zapałem kibicował Śląskowi Wrocław oraz reprezentacji Polski. Odwtórca jego roli miał w trakcie życia żywo interesować się Ekstraklasą, co potwierdził inny autorytet piłkarski w Polsce - Janekx89, który poznał artystę. Użytkownik Twittera, który bardzo często komentuje piłkarską rzeczywistość w Polsce, a także udziela informacji w sprawie potencjalnych transferów przyznał, że Dariusz Gnatowski za życia kochał piłkę nożną.

- Ehh, smutek. Miałem okazję poznać na żywo i na mnie podobne wrażenie zrobił, dało się odczuć, że śledził na bieżąco naszą ligę. Niech spoczywa w pokoju - napisał Janekx89 na swoich mediach społecznościowych o gwieździe "Świata Według Kiepskich".

.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mateusz Morawiecki nagle podjął zadziwiającą decyzję. Chodzi o wszystkich Polaków, gigantyczne zmiany
  2. Allegro z ogromnym udogodnieniem. Klienci są zachwyceni
  3. Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusem
  4. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  5. Tragedia w ringu. Zawodnik dostał dwa ciosy i zmarł. Wszystko nagrały kamery (WIDEO)
  6. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  7. “Mgła mózgowa” u pacjentów z Covid-19. Wyjaśniamy, co to takiego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News