Sylwester
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Stycznia 2021

Uwielbiany gwiazdor miał poważny wypadek. W trakcie sylwestra petarda wybuchła mu w dłoni, lekarze przerażeni

Sylwester nie zakończył się dobrze dla znanego gwiazdora futbolu. Piłkarz trafił do szpitala z poważnymi urazami po tym, jak w jego dłoni eksplodowały fajerwerki.  Zdaniem lekarzy, którzy zajmują się rannym piłkarzem, sytuacja jest bardzo poważna. Doskonale znany kibicom zawodnik może nawet stracić wzrok.

  • W sylwestra doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem gwiazdora Galatasaray Stambuł
  • W ręku zawodnika tureckiej drużyny wybuchły fajerwerki
  • Piłkarz trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami

Sylwester to zwykle powód do świętowania, jednak znany gwiazdor Galatasaray zakończył 2020 rok w bardzo zły sposób. Omar Elabdellaoui podczas świętowania zakończenia roku doznał poważnych obrażeń, gdy fajerwerki eksplodowały w jego dłoni. Zawodnik z Norwegii trafił do szpitala.

Sylwester fatalnie zakończył się dla gwiazdora Galatasaray Stambuł

Niepokojące informacje dotyczące znanego zawodnika Galatasaray Stambuł pojawiły się w ostatnich godzinach w światowych mediach. Omar Elabdellaoui, który występuje w słynnym tureckim klubie, trafił pilnie do szpitala. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń podczas zabawy sylwestrowej.

Jak możemy dowiedzieć się m.in. ze strony hurriyet.com.tr, podczas zabawy z okazji nadejścia nowego roku, w dłoni 29-letniego piłkarza wybuchły fajerwerki. Szybko na wypadek swojego zawodnika zareagowały władze Galatasaray. Turecki klub wydał pilny komunikat.

Ze specjalnego oświadczenia możemy dowiedzieć się, co dokładnie dolega zawodnikowi reprezentacji Norwegii, który dla Galatasaray gra od sierpnia 2020 roku. Niestety Omar Elabdellaoui doznał poważnych obrażeń twarzy i oka.

Druzgocąca wiadomość dla kibiców. Dwaj uwielbiani skoczkowie nie wystąpią już w Turnieju Czterech Skoczni, zostali wycofaniDruzgocąca wiadomość dla kibiców. Dwaj uwielbiani skoczkowie nie wystąpią już w Turnieju Czterech Skoczni, zostali wycofaniCzytaj dalej

- Omar Elabdellaoui trafił do szpitala po wypadku w swoim domu. Ma oparzenia na twarzy i uraz oka, który jest dokładniej badany. Więcej informacji podamy we właściwym czasie, ale nasz zawodnik jest przytomny, a urazy nie zagrażają jego życiu - przekazał klub ze Stambułu.

Ranny piłkarz może liczyć na wsparcie klubu, w którym występuje. Do szpitala, w którym leży po wypadku szybko udała się klubowa delegacja. Norwega odwiedzili wiceprezydent Abdurrahim Albayrak, trener Fatih Terim i kapitan Arda Turan.

Omar Elabdellaoui może stracić wzrok po niefortunnym wypadku

Informacje podawane przez klub 29-latka uzupełniają tureckie media. Ich zdaniem Norwegowi grozi nawet utrata wzroku. W tej chwili lekarze robią wszystko, by do tego nie dopuścić.

Jednocześnie w mediach głośno jest o stanowisku Galatasaray Stambuł. Utytułowany klub przekazał, że jest oburzony tym, że informacja o tak nieszczęśliwym wypadku ich piłkarza szybko przedostała się do mediów. W specjalnym komunikacie władze 22-krotnego mistrza Turcji wyraził swoje potępienie dla osoby, która przekazała informację do prasy.

- Wszyscy jesteśmy bardzo smutni. Ale chcę coś powiedzieć: ktoś z karetki pogotowia upublicznił to zdarzenie. Szkoda, to wielki grzech. Galatasaray ma 30 milionów kibiców. Piłkarz ma rodzinę i przyjaciół. Czy ten ktoś ma sumienie? - powiedział wiceprezydent Abdurrahim Albayrak.

Źródło: hurriyet.com.tr, meczyki.pl

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News