Szpital
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Października 2020

Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddech

Szpital musiał pilnie przyjąć jedną z największych legend piłki nożnej. Z doniesień wieloletniego klubu zawodnika, który zapisał się na zawsze w historii futbolu, wynika, że gracz musiał zostać poddany pilnej opiece medycznej w związku z nagłym pogorszeniem stanu zdrowia. Kibice na całym świecie wstrzymali oddech i czekają na informacje o stanie zdrowia gwiazdy. 

Szpital jest miejscem, którego nie chce odwiedzać żaden człowiek. Niestety okazuje się, że pilnie przetransportowany do placówki medycznej musiał zostać legendarny piłkarz. Zawodnik, który przeszedł do historii futbolu, trafił na oddział intensywnej terapii w związku z ciężkim stanem zdrowia.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jerzego Brzęczka, złapaliśmy się za głowę. Jest blisko związany ze sportemGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Jerzego Brzęczka, złapaliśmy się za głowę. Jest blisko związany ze sportemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?


Szpital udzielił pilnej pomocy legendzie futbolu. Stan piłkarza jest ciężki

Niepokojące informacje napłynęły do nas z Czech. Przedstawiciele Bohemians Praga podali bardzo złe informacje na temat Antonina Panenki, legendarnego piłkarza reprezentacji Czechosłowacji, a obecnie prezydenta klubu. 71-latek, który zapisał się w historii futbolu zagraniem, które zna każdy prawdziwy kibic, trafił do szpitala w związku z nagłym pogorszeniem stanu zdrowia.

- Antonin Panenka został dziś przetransportowany na szpitalny oddział intensywnej terapii, gdzie został podłączony do aparatury medycznej. Nie zamierzamy na razie komentować tego zdarzenia. Walcz! - napisano w krótkim oświadczeniu klubu ze stolicy naszych sąsiadów.

Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej


Antonin Panenka trafił na oddział intensywnej terapii

Na razie nie wiadomo, co było powodem przetransportowania Panenki do szpitala, Jeszcze kilka dni temu legendarny piłkarz udzielał wywiadów dla mediów i nic nie wskazywało na to, by miał problemy ze zdrowiem. Czech musiał podupaść na zdrowiu diametralnie w ostatnim czasie.

Antonin Panenka 59 razy wystąpił w reprezentacji Czechosłowacji, z którą w 1976 roku wygrał mistrzostwa Europy. To właśnie z zagrania w trakcie finałowego pojedynku z RFN jest do dzisiaj pamiętany przez kibiców. W serii rzutów karnych zasymulował silne uderzenie na bramkę, po czym delikatnie podciął piłkę i posłał ją do siatki Seppa Maiera. Od tamtego czasu taki sposób zdobycia gola określa się mianem uderzenia “Panenki”.

Źródło: Bohemians Praga

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Wchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądze

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News