Tadeusz Rydzyk
youtube.com/skaczemy.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 12 Czerwca 2020

Klemens Murańka rozłożył nas na łopatki. Skoczek narciarski chce sponsoringu od...Tadeusza Rydzyka (WIDEO)

Tadeusz Rydzyk przyjmie apel polskiego skoczka? Klemens Murańska, który wraz z innymi członkami reprezentacji narodowej wrócił do treningów chce znaleźć sponsora, który pomoże mu w przygotowaniach do sezonu. Zdaniem skoczka, tym miałby się stać toruński redemptorysta i dyrektor Radia Maryja. Aby zwrócić uwagę duchownego, sportowiec nagrał wideo, od którego można umrzeć ze śmiechu.

Tadeusz Rydzyk sponsorem polskiego skoczka? O ile biznesowa działalność kontrowersyjnego Ojca Dyrektora sprowadzała się jak na razie do kwestii medialnych i społecznych, o tyle odtworzyła się przed nim droga do zainwestowania w talent jednego z reprezentantów Polski. Klemens Murańka wpadł na pomysł, aby redemptorysta stał się jego sponsorem. Wideo, w którym skoczek apeluje o wsparcie, stało się prawdziwym hitem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu Polaków
  2. Katastrofa nadeszła w ciągu 5 minut. Wstrząsające zdjęcia z chwil grozy obiegły internet
Anna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk sponsorem polskiego skoczka? Oficjalny apel Klemensa Murańki

Murańka, który od kilku lat jest członkiem reprezentacji Polski wyznał, że szuka sponsoringu. Zamiast jednak kierować prośby do firm sportowych, czy innych reklamodawców, skoczek w roli swojego opiekuna widziałby Tadeusza Rydzyka. Na filmie na platformie YouTube, skoczek przygotował specjalny apel, w którym prosi toruńskiego duchownego o wsparcie w tym wyjątkowo ciężkim czasie dla polskiego sportu.

- Panie Tadeuszu, taka prośba jest. Na kasku nie mam sponsora, może ksiądz by był chętny zasponsorować. Jest tutaj wolne miejsce na Radio Maryja. Bardzo chętnie przyjmę - powiedział Murańka.

Sensacja z samego rana. Media: Sergio Ramos odchodzi z Realu Madryt. Wiemy, gdzie może zagraćSensacja z samego rana. Media: Sergio Ramos odchodzi z Realu Madryt. Wiemy, gdzie może zagraćCzytaj dalej

Skoczkowie rozbawieni apelem Murańki

Nie da się ukryć, że apel polskiego skoczka o sponsoring ze strony toruńskiego duchownego i biznesmena został odebrany z wielkim śmiechem ze strony członków reprezentacji Polski, którzy przysłuchiwali się prośbie skoczka narciarskiego. Jak słychać na nagraniu, atmosfera w trakcie zgrupowania w Zakopanem dopisuje.

Sam Tadeusz Rydzyk nie odniósł się do prośby i nie wiadomo, czy zdecyduje się on zainwestować w członka reprezentacji Polski. Możliwe jednak, że perspektywa promocji radia na największych obiektach narciarskich na świecie nie będzie dla niego biznesem, obok którego można przejść obojętnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny w biurach podróży po wielkich obniżkach, znowu idą do góry. Jak kupować wakacje, to jeszcze teraz
  2. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie
  3. Legendarny polski piłkarz skazany na karę pozbawienia wolności. Oskarżyła go własna żona, aż szczęka opada
  4. FIFA właśnie ogłosiła nowy ranking reprezentacji. Wiemy, które miejsce zajęła Polska
  5. Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocje
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News