Tata
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Czerwca 2020

Milik został ojcem. Wielkie szczęście znanego żużlowca, na świat przyszedł jego synek

Tata to rola, w której chciałby się sprawdzić niemal każdy mężczyzna. W ostatnim czasie po raz drugi ojcem został najlepszy polski piłkarz Robert Lewandowski, po tym, gdy na świat przyszła jego córeczka Laura. Do grona znanych ze sportowych aren tatusiów dołączył właśnie również… Milik.

Tata to rola, w której będzie musiał się odnaleźć znany z występów w na polskich stadionach żużlowiec. Zawodnik PGG ROW Rybnik Vaclav Milik podzielił się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych wspaniałą wiadomością. Na świat przyszedł jego synek.

Kiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemKiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać


Tata Milik. Czeski zawodnik ROW-u Rybnik doczejał się narodzin syna

Najsłynniejszy sportowiec o nazwisku Milik to bez wątpienia napastnik reprezentacji Polski i włoskiego Napoli Arkadiusz. Słynny zawodnik w ostatnich tygodniach często znajduje się na czołówkach serwisów informacyjnych za sprawą spekulacji transferowych. Kadrowicz Jerzego Brzęczka w międzyczasie postanowił sprawić sobie nowego pupila i wraz z partnerką przygarnęli uroczego pieska rasy seter angielski.

O wiele większą zmianę życiową musi przejść inny pan o nazwisku Milik - doskonale znany kibicom w Polsce żużlowiec. Czeski zawodnik PGG ROW Rybnik Vaclav Milik podzielił się za pomocą mediów społecznościowych znakomitą informacją ze wszystkimi swoimi fanami.

Robert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoRobert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoCzytaj dalej


Zawodnik pochwalił się narodzinami syna na Instagramie

Na profilu 27-latka na Instagramie pojawiło się zdjęcie ukazujące jego życiową partnerkę w towarzystwie nowo narodzonego dziecka. Szczęśliwa mama, jak i syn Milika czują się dobrze. Chłopiec w chwili przyjścia na świat ważył 3.76 kg i miał 50 centymetrów wzrostu. Zawodnikowi drużyny z Rybnika i jego partnerce składamy najserdeczniejsze gratulacje!

Tata

Źródło: "Super Express", Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News