Tata
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Sierpnia 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się ojciec Kamila Stocha, osłupieliśmy. Mało osób zna prawdę

Tata Kamila Stocha ma wiele powodów do dumy, jeśli chodzi o poczynania jego syna na skoczniach całego świata. Stoch wyrósł na następcę Adama Małysza i jest jednym z najlepszych zawodników globu. Kibice wiele dowiedzieli się o skoczku przez lata jego kariery, jednak mało kto wie, czym zajmuje się ojciec Kamila Stocha. 

Tata Kamila Stocha może być dumny z syna, który osiągnął niebywałe wręcz sukcesy na skoczniach całego świata. Skoczek z Zębu ma ogromną rzeszę oddanych fanów, ale nie każdy z nich wie, czym zajmuje się tata lidera reprezentacji Polski. Kibice mogą być zaskoczeni.

Marcin Najman nie wytrzymał. Zwrócił się do tysięcy Polaków z apelem, nie mógł dłużej siedzieć w spokojuMarcin Najman nie wytrzymał. Zwrócił się do tysięcy Polaków z apelem, nie mógł dłużej siedzieć w spokojuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów


Tata Kamila Stocha wykonuje zaskakujący zawód

Kamil Stoch za kilka dni weźmie udział w pierwszych od wielu miesięcy zawodach. Na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle odbędą się zawody Letniej Grand Prix w skokach narciarskich. Będą to jedyne zawody tego cyklu w tym roku, gdyż pozostałe konkursy odwołano z powodu wciąż panującego zagrożenia epidemicznego. Do Polski zawitają niemal wszyscy najlepsi skoczkowie światowej czołówki.

Kibice z niecierpliwością wyczekują kolejnych zawodów z udziałem reprezentantów Polski. Zawody w Wiśle będą jedyną okazją do kibicowania naszym skoczkom na dłuższy czas. Wszyscy liczą, że nasi zawodnicy z Kamilem Stochem na czele zdominują rywalizację. Faworytem jest oczywiście Kamil Stoch, który poważnie myśli o powrocie na podium Pucharu Świata w przyszłym sezonie.

Skoczek z Zębu osiągnął wielkie sukcesy, między innymi sięgnął dwukrotnie po Kryształową Kulę przyznawaną za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Trudno wskazać zawodnika, który dorównuje liderowi naszej kadry, jeśli chodzi o uwielbienie ze strony kibiców. Fani codziennie chętnie śledzą nowe doniesienia na temat swojego idola, jednak nie każdy z nich wie, czym zajmują się członkowie jego rodziny.

Świetna wiadomość dla wielu Polaków od TVP. Już dziś stacja pokaże wydarzenie, na które wszyscy czekająŚwietna wiadomość dla wielu Polaków od TVP. Już dziś stacja pokaże wydarzenie, na które wszyscy czekająCzytaj dalej


Mało kto wie, czym zajmuje się tata Kamila Stocha

Dla wielu sympatyków skoków tajemnicą jest, czym zajmuje się tata Kamila Stocha. Pan Bronisław jest psychologiem. Osoba psychologa jest niezwykle istotna w przygotowaniu sportowca do rywalizacji, jednak nasz najlepszy skoczek zdradził, że nie korzystał z pomocy ojca w tej kwestii.

- Tak jak chirurg nie powinien operować członka swojej rodziny, tak samo psycholog nie powinien zajmować się swym synem. Natomiast gdybym sam zwrócił się do niego z jakimś tam problemem, zawsze mogę liczyć na jego pomoc. - powiedział Kamil Stoch.

Źródło: natemat.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura wyższa nawet o 200 złotych. Pominięcie jednego przepisu kluczowe dla ogromnej grupy emerytów
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News