Tata Krzysztof Piątek
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 24 Stycznia 2020

Tata Krzysztofa Piątka zabrał głos w sprawie transferu syna. Padła bardzo ważna deklaracja

Tata Krzysztofa Piątka postanowił wypowiedzieć się na temat tego, jak będą wyglądały następne miesiące w wykonaniu jego syna. Padła odważna deklaracja, której mało kto się spodziewał.

Tata Krzysztofa Piątka postanowił w końcu zabrać głos w sprawie tego, co myśli o sytuacji swojego syna w ostatnich tygodniach w Milanie. Wiele osób spodziewało się, że w końcu doczekamy się komentarza ze strony jednej z najbliższych osób naszego reprezentacyjnego napastnika i że ustosunkuje się on do sytuacji, w której znalazł się polski reprezentant w ekipie Rossonerich.

Mało kto liczył jednak na to, że będziemy mogli zapoznać się z tak ważnymi słowami na temat tego, co obecnie dzieje się w drużynie prowadzonej przez Stefano Piolego. Tata Krzysztofa Piątka swoją wypowiedzią zasiał ziarno niepewności wśród kibiców, w związku z czym wiele z nich uważa, że po takiej wypowiedzi jego syna być może czekają konsekwencje.

Kamil Stoch kompletnie zdeklasował całą konkurencję w Zakopanem. Niesamowity występ, ogromna klasaKamil Stoch kompletnie zdeklasował całą konkurencję w Zakopanem. Niesamowity występ, ogromna klasaCzytaj dalej

Tata Krzysztofa Piątka zabrał głos w sprawie transferu

Tata Krzysztofa Piątka postanowił wypowiedzieć się publicznie dla Sportowych Faktów. Wiele osób zastanawiało się, czy zdradzi on jakąś tajemnicę dotyczącą najbliższych planów transferowych jego syna. Mogliśmy spodziewać się, że to przecież Władysław Piątek jest osobą, która jest bardzo dobrze zorientowana w temacie dalszych interesów jego syna.

- Na pewno nie godzi się z rolą zmiennika, chce grać, żeby być w formie na Euro, dlatego musi występować regularnie. Jeżeli w Milanie nie będzie mógł na to liczyć, to chętnie zmienił klub. Myślę, że najbardziej interesuje go angielska liga. Wydaje mi się, że Krzysiek jest już psychicznie nastawiony na odejście. Oczywiście, jak nikt nie wyłoży pieniędzy, to może się okazać, że Krzysiek nigdzie nie pójdzie, ale dla Anglików 30 milionów euro to nie jest dużo - powiedział dla WP Władysław Piątek.

Tata Krzysztofa Piątka nie ma wątpliwości

Przenosiny Krzysztofa Piątka już tej zimy byłyby prawdziwym hitem transferowym i możemy spodziewać się, że jeżeli rzeczywiście do nich dojdzie, to transferowi towarzyszyć będzie ogromne zainteresowanie ze strony dziennikarzy i fanów. Jak twierdzi Władysław Piątek, wszystko ma rozstrzygnąć się już w przyszłym tygodniu, jeszcze przed zamknięciem tego okna transferowego.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Dawid Kubacki nie popada w samozachwyt. "Ciągle mam nad czym pracować"
 2. Z ostatniej chwili: uwielbiany sportowiec zmarł po wypadku. Przegrał najważniejszą walkę
 3. Jarosław Niezgoda nie podpisał kontraktu z Portland Timbers. Znamy prawdziwą przyczynę
 4. Zbigniew Boniek porównał Ekstraklasę do Premier League. "Tam też kopią się po głowach"
 5. Krzysztof Piątek podjął decyzję. Już wiadomo, w jakim klubie będzie występował
 6. Smutne doniesienia o zdrowiu uwielbianego skoczka narciarskiego. Walczy z groźną chorobą, nie chce zmarnować ani chwili
 7. Albert Wójcik - przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
 8. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 9. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 10. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 11. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
 12. Antyfake - fact-checking doceniony przez użytkowników

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News