telewizja
unsplash.com/ Glenn Carstens-Peters
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Maja 2020

Wielkie zmiany w polskiej telewizji. Ceniony dziennikarz stanie na czele redakcji. Jego nazwisko budzi szacunek

Telewizja Canal + doczeka się wielkich zmian. Dzisiaj, tj. 28 maja utworzono nowe stanowisko dyrektora redakcji sportowej. Ta posada została zaproponowana znanemu dziennikarzowi, który był znaczącą postacią w tak znaczących tytułach jak "Przegląd Sportowy" i "Rzeczpospolita". Wszystko wygląda na to, że kultowa wśród kibiców piłki nożnej stacja przejdzie przez wielką zmianę.

Telewizja Canal + od lat 90. jest jedną z najbardziej lubianych stacji wśród kibiców. Programy, które przez lata transmitowały tak ważne wydarzenia dla miłośników sportu, jak NBA, Premier League, Bundesliga, a także rozgrywki polskiej Ekstraklasy, będą zarządzane przez nowe szefostwo. Na stanowisko dyrektora redakcji sportowej został powołany znany dziennikarz, który ma w swoim doświadczeniu zawodowym pracę w istotnych tytułach branży.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Stoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaStoch i koledzy zostali odcięci od świata. Lekarz kadry wyjawił tajemnicę ich treningów, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Telewizja Canal + doczekała się dyrektora redakcji sportowej. To nazwisko jest znane wszystkim kibicom

Okazuje się, że na nowo zatrudnione stanowisko mianowany został Michał Kołodziejczyk. Dziennikarz, który nie tak dawno pełnił funkcję redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego", będzie odpowiadał za zarządzanie redakcją sportową, rozwijanie nowych i starych formatów sportowych stacji, a także ma odpowiadać za sprawy sportu na platformach stacjonarnych i internetowych telewizji.

Kołodziejczyk jest postacią, której nie trzeba przedstawiać polskim kibicom. Od 2007 do 2014 roku był dziennikarzem sportowym "Rzeczpospolitej". Posadę porzucił na rzecz pracy w Wirtualnej Polski, gdzie był redaktorem naczelnym działu sportowego. Na jesieni 2019 roku został mianowany na funckję redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego", jednak jeszcze w grudniu wydał oświadczenie, w którym zrezygnował z posady.

Jeszcze nie dawno czarował fanów swoją grą, niestety, nie żyje. Młody piłkarz został znaleziony martwy w domuJeszcze nie dawno czarował fanów swoją grą, niestety, nie żyje. Młody piłkarz został znaleziony martwy w domuCzytaj dalej

Canal + od lat cieszy się zaufaniem kibiców

Trzeba przyznać, że od lat 90 do dzisiaj, telewizja Canal + cieszy się wielkim zaufaniem wśród kibiców sportu. Na antenach stacji możemy oglądać mecze Bundesligi, Premier League, polskiej Ekstraklasy, a w przeszłości dostępne tam też były rozgrywki ligi francuskiej i włoskiej.

Piłka nożna nie jest jedyną dyscypliną, dla której kibice kupują abonament stacji. Od lat możemy tam oglądać rozgrywki najważniejszej ligi koszykarskiej świata - NBA, a także żużlową PGE Ekstraligę oraz rozgrywki ligi mistrzów piłkarzy ręcznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje najstarszy mężczyzna świata. Dożył imponującego wieku, nie cieszył się zbyt długo rekordem
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News