Tenis zawodnik więzienie
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 5 Maja 2020

Cała prawda o uwielbianym gwiazdorze wyszła na jaw. Fani są wściekli, teraz trafi do więzienia

Tenis niestety nie jest wolny od międzynarodowych skandali. Kolejny z nich powstał po obrzydliwym zachowaniu znanego sportowca, który dopuścił się haniebnego czynu. Jest niemal pewne, że teraz trafi do więzienia.

Tenis niestety nie jest wyjątkiem na tle innych sportów i tutaj również zdarzają się zawodnicy, którzy zachowują się wyjątkowo haniebnie. Przekonaliśmy się o tym w związku z zachowaniem młodziutkiego gwiazdora, który mógł liczyć na to, że osiągnie gigantyczne sukcesy. Wskazywały na to jego pierwsze spotkania, po których eksperci byli zgodni co do jego talentu.

Okazało się jednak, że talent jest niczym, gdy nie jest poparty ciężką pracą. Gdy na jaw wyszły szokujące fakty dotyczące pierwszych meczów osiągającego wielką popularność sportowca, kibice natychmiast zaczęli głośno wyrażać swoje oburzenie. Teraz możemy być niemal pewni, że jego kariera dobiegnie końca.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Wielka afera w klubie Krzysztofa Piątka. Przez jego kolegów mogą anulować sezon (WIDEO)Wielka afera w klubie Krzysztofa Piątka. Przez jego kolegów mogą anulować sezon (WIDEO)Czytaj dalej

Tenis. Kłopoty znanego zawodnika

21-letni Youssef Hossam miał świat u swoich stóp. W młodym wieku trafił do światowej czołówki, czyli najlepszej dziesiątki rankingu juniorów na całym świecie, był już także w trzeciej setce rankingu ATP seniorów. Wydawało się, że tenis zyskał kolejnego wielkiego gwiazdora, który niebawem zwojuje świat dzięki swoim wielkim umiejętnościom. Tak się jednak nie stanie.

Hossamowi udowodniono bowiem, że w latach 2015-2019 doprowadził do ustawienia wyników 21 spotkań ze swoim udziałem. Tego typu sytuacja nie zdarza się zbyt często, jednak niemal na pewno oznacza, że młody zawodnik zakończy przymusowo swoją karierę. Grozi mu za to nawet pozbawienie wolności.

Kamil Stoch czy Dawid Kubacki - kto jest lepszy? Eksperci wybrali zwycięzcęKamil Stoch czy Dawid Kubacki - kto jest lepszy? Eksperci wybrali zwycięzcęCzytaj dalej

Tenis. Kibice są wściekli

Kibice już zaczęli głośno wyrażać swoje niezadowolenie, że tego typu sytuacje mają miejsce w światowym tenisie. Niestety, ale przypadki korupcji i ustawiania spotkań wciąż się zdarzają, bo dla zawodników ważniejsze są zarobki, niż chwała ze zwycięstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatycznie przykre wiadomości z północy Polski. Niestety stracił życie
  2. Od dziś znów można jeździć Veturilo. Co trzeba wiedzieć?
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Złe wieści dla osób trzymających oszczędności w bankach. Aktywa nie ochronią już kapitału

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News