Tenis
Facebook Magda Linette
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Marca 2020

Piękna polska tenisistka zdradziła, kto skradł jej serce. Chłopak jest tajemnicą jej sukcesu (FOTO)

Tenis, jaki prezentuje Magda Linette, pozwolił jej w ostatnim półroczu awansować na 36. miejsce rankingu WTA. Za dobrymi wynikami tenisistki może stać nie tylko morderczy trening, ale i stabilizacja życia poza kortem. Nasza najlepsza zawodniczka podczas niedawnego wywiadu zdradziła nieco kulis swojego życia prywatnego.

Tenis w ostatnich kilku latach zyskał na popularności w Polsce dzięki pokoleniu zawodników, którzy zaczęli odnosić wyraźne sukcesy na arenie międzynarodowe. Przez kilka sezonów mogliśmy oglądać zmagania Agnieszki Radwańskiej o najwyższe laury kobiecego tenisa. Wtórowali jej panowie jak choćby Łukasz Kubot czy Jerzy Janowicz. Teraz w ślady starszych kolegów idzie Magda Linette, która jest aktualnie najwyżej sklasyfikowana reprezentantką Polski w czołowych rankingach.

Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubuNie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubuCzytaj dalej

Magda Linette w ostatnich miesiącach poczyniła oromny postęp. Polka wyjawiła co pomogło jej w osiąganiu lepszych wyników

Wraz ze wzrostem formy sportowej pojawiły się również zwiększone zainteresowanie ze strony mediów i kibiców. Nasza tenisistka w ciągu zaledwie pół roku zdołała wygrać dwa turnieje rangi WTA. Jak się okazuje za świetną dyspozycją Linette stoi nie tylko ciężka praca na treningach, ale też sukces w życiu osobistym. Za taki można bowiem uznać udany związek i wsparcie partnera w samorealizacji. Reprezentanta Polski zdradziła w wywiadzie dla serwisu internetowego WTA, że nie mogła trafić lepiej, jeśli chodzi o partnera rozumiejącego z czym zmaga się na co dzień.

Żona byłego piłkarza Ekstraklasy robi furorę w sieci. Jej wysportowane ciało rozpala internautów (ZDJĘCIA)Żona byłego piłkarza Ekstraklasy robi furorę w sieci. Jej wysportowane ciało rozpala internautów (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

Miłość tajemnicą sukcesu

Jak wyjawiła Linette, jej partnerem już od 2018 roku pozostaje Izo Zunić. Chorwat wcześniej przez kilka lat pracował z naszą reprezentantką i jest jednym z współtwórców znaczących sukcesów tenisistki.

- Praca, którą wykonałam wcześniej z Izu, była absolutnie kluczowa. Dzięki niemu awansowałam z 290. na 55. miejsce, co kosztowało go dużo pracy i poświęceń. Nie wiem czy bez niego udałoby mi się osiągnąć to, co osiągnęłam - powiedziała Linette.

Z Chorwatem nasza reprezentantka pracowała od 2013 roku. Dopiero w ostatnim czasie na zawodach u jej boku zaczął pojawiać się nowy trener Mark Gellard, współpracownik Zunica. Być może ma to związek z zażyłością relacji między panią Magdą a jej dotychczasowym trenerem.

tenis

Polka opowiedziała również, jak zaczęła się ich romantyczna relacja.

- Kiedy to się zaczęło, powiedzieliśmy sobie, że jeżeli chcemy być parą, nie ma mowy, żeby wciąż był moim trenerem. Od razu wiedzieliśmy, że musimy to rozdzielić. Izu za bardzo zależało na naszej relacji poza kortem, nie chciał żeby przez tenis to mogło się popsuć. Miał odwagę, żeby się wycofać i pozwolić Markowi przejąć stery. Teraz mam spokój i poza kortem jestem bardzo szczęśliwa. Izo wspiera mnie w każdej sytuacji. Mogę skupić się na wskazówkach Marka i tenisie. - zakończyła nasza najlepsza tenisistka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polka leciała samolotem akcji "Lot do Domu". Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystko
  2. Pacjent z podejrzeniem koronawirusa przyszedł do Blue City. Nie doczekali się na karetkę, sami pojechali do szpitala
  3. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  4. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  5. Żona byłego piłkarza Ekstraklasy robi furorę w sieci. Jej wysportowane ciało rozpala internautów (ZDJĘCIA)
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News