Tenis koronawirus
instagram.com/ularadwanska_official
Autor Łukasz Kowalski - 27 Listopada 2020

Urszula Radwańska zarażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie, miała objawy

Tenis, jak każda dyscyplina sportowa w tym roku musi zmagać się z epidemią koronawirusa. Wie o tym Urszula Radwańska, która w swoich mediach społecznościowych poinformowała, że przechodzi właśnie chorobę. Polska zawodniczka niestety wykazywała objawy zakażenia koronawirusem. Młodsza z sióstr Radwańskich za pomocą Instagrama zdradziła jak się czuje.

Tenis podobnie jak każda inna dyscyplina sportu musi zmagać się z pandemią koronawirusa. Doskonale się o tym przekonała Urszula Radwańska, która w mediach społecznościowych poinformowała, że jest zakażona. Polka zdradziła przy okazji, jak się czuje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusach
  2. Stało się, od soboty koniec z uciążliwym obostrzeniem. Wspaniała wiadomość dla każdego, kto już planuje przedświąteczne zakupy
  3. Dziś podano wstrząsającą wiadomość. Zmarła uwielbiana Polka, była gwiazdą świata sportu
Standard Liege - Lech Poznań. Wielkie rozczarowanie, bardzo słaby mecz, tysiące Polaków załamało ręceStandard Liege - Lech Poznań. Wielkie rozczarowanie, bardzo słaby mecz, tysiące Polaków załamało ręceCzytaj dalej

Tenis będzie musiał poczekać na Urszulę Radwańską

Młodsza z sióstr Radwańskich o zakażeniu koronawirusem poinformowała za pomocą Instagrama. Polska tenisistka zdradziła, że choroby nie przeszła bez objawowo. Najgorsze dni ma już za sobą i niedługo zakończy kwarantannę.

- Ostatnie dni kwarantanny. Objawy koronawirusa już za mną, odzyskuję siły - napisała Urszula Radwańska na Instagramie. Całość okrasiła bardzo sympatycznym zdjęciem ze swojego domu.

Koronawirus pokrzyżował plany treningowe Urszuli Radwańskiej. Polka zapowiedziała, że zamierza wrócić do czołowej setki rankingu WTA, a później poprawić swoje najwyższe miejsce w karierze. W 2012 roku zajmowała 29. pozycję.

Obecnie 29-letnia Krakowianka jest na 286. miejscu rankingu. Karierę zawodniczki zahamowały przeciągające się kontuzje, po których musiała być operowana, a także bardzo poważna choroba, na którą nie ma lekarstwa.

Świetne informacje dla Kamila Stocha. Media podały pilną wiadomość, powinno być lepiej, niż w WiśleŚwietne informacje dla Kamila Stocha. Media podały pilną wiadomość, powinno być lepiej, niż w WiśleCzytaj dalej

Radwańska musi się zmagać z kolejną chorobą

Polska zawodniczka musiała się zmagać z mononukleozą, która wyłączyła ją z gry praktycznie na rok. Radwańska pokonała już chorobę i zamierza wrócić na kort, co nie wydawało się takie oczywiste. Z powodu mononukleozy swoje kariery musieli zakończyć m.in.: Robin Soderling czy Mario Ancic.

- W przypadku innych kontuzji czekałam na zabieg, miałam ramy czasowe rehabilitacji, budowałam formę i wracałam na kort. A tu nic nie było wiadomo. Ani kiedy z tego wyjdę, ani czy w ogóle wyjdę [...]. - zdradziła Radwańska kilka miesięcy temu w rozmowie ze Sport.pl.

- Niestety nie ma na to lekarstwa. Trzeba siedzieć i czekać, a to jest bardzo męczące i stresujące. Na szczęście w końcu z tego wyszłam. Ale jeszcze długo po chorobie nie mogłam się pozbierać. Byłam słaba fizycznie i zajęło mi dużo czasu, zanim się odbudowałam. Mononukleoza bardzo spustoszyła mój organizm - dodała.

Radwańska już wiosenną przerwę w grze spowodowaną koronawirusem postanowiła przeznaczyć na podreperowanie swojego stanu zdrowia. Na początku maja tenisistka przekazała kibicom, że przeszła drobny zabieg kolana.

Polska zawodniczka latem, kiedy jeszcze tenis był zamrożony z powodu pierwszej fali koronawirusa, była niezwykle zapracowana. W czerwcu, podobnie jak swoje starsza siostra Agnieszka, obroniła pracę magisterską na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Do tego pod koniec lipca została ciocią, po tym, jak jej siostra urodziła swojego pierwszego syna - Jakuba.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. 5-letnie dziecko dokonało niewiarygodnego odkrycia. Archeolodzy nie mogą uwierzyć
  2. Od 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodzianka
  3. Jan Tomaszewski opowiedział o swoim spotkaniu z Diego Maradoną. "To było po prostu niemożliwe"
  4. Nagłe zmiany w Pucharze Świata w skokach. Ulubieniec fanów zachorował, podjęto decyzję o zmianie
  5. Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusach
  6. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo
  7. Leśnicy pracowali w lesie. Porażające znalezisko odebrało im mowę, grom z jasnego nieba

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News