Tomasz Adamek
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Czerwca 2020

Teoria spiskowa Tomasza Adamka. Mocne słowa boksera o epidemii

Tomasz Adamek od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Polski bokser w wywiadzie udzielonym dla Onet.pl podzielił się swoimi przemyśleniami na temat aktualnej sytuacji panującej w tym kraju w związku z pandemią koronawirusa oraz zamieszek po śmierci czarnoskórego George’a Floyda. Zdaniem boksera, w obu tych kwestiach, nie wszystko jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. 

Tomasz Adamek na stałe mieszka w USA i jest zaangażowany w życie tamtejszego społeczeństwa. Polski bokser jest zdania, że aktualne zamieszki na ulicach tego kraju mają podłoże polityczne, a za masową panikę w kwestii pandemii koronawirusa odpowiadają głównie media.

Nie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibicówNie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibicówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życie
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę


Tomasz Adamek wypowiedział się na temat sytuacji w Stanach Zjednoczonych

Wybitny polski bokser w rozmowie z Onet.pl podzielił się swoim zdaniem na temat aktualnych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych. Adamek od wielu lat mieszka w okolicach Nowego Jorku i może się przyglądać “z bliska” chaosowi, jaki w kraju za oceanem wywołała tragiczna śmierć czarnoskórego George’a Floyda. Na ulicach wielu miast wybuchły zamieszki. Przypomnijmy, że 46-letni mężczyzna zmarł w trakcie zatrzymania przez policję.

- Jeżeli chodzi o nasz rejon, to jest spokój. Nic się nie dzieje. Widziałem jednak, że w Nowym Jorku są zamieszki. Moim zdaniem, to co się dzieje teraz w Stanach Zjednoczonych ma polityczny podtekst. Zbliżają się bowiem wybory. Demokraci walczą z republikanami, czyli z obozem Donalda Trumpa. Nie chcą dopuścić do jego powtórnej wygranej. Robią zatem wszystko, żeby wzburzyć ludzi i zniechęcić ich do głosowania na obecnego prezydenta. Na całym świecie niestety polityka bierze górę. Uważam, że to wszystko było ukartowane, ale to jest moja opinia. - zdradził “Góral”.

Mateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki showMateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki showCzytaj dalej


Bokser wyraził kontrowersyjną opinię na temat koronawirusa

Podobnie wygląda opinia utytułowanego pięściarza na temat pandemii koronawirusa. Zawodnik jest przekonany, że to głównie media odpowiadają, za panikę panującą w Stanach i Polsce. Podawane informacje jego zdaniem są przerysowane i również są elementem politycznej rozgrywki w obu krajach.

- Nie wolno słuchać telewizji. To ona jest winna rozgłosowi, jakiemu zyskała ta choroba. W polskiej telewizji szczególnie dużo mówi się o koronawirusie. Mówią o nim więcej niż w Ameryce. Gdybym tak wierzył we wszystko, co przekazują, to bałbym się wychodzić z domu. Media zatem napędzają ludzi strachem. I to też są - moim zdaniem - polityczne rozgrywki. - stwierdził Adamek.

- Co można powiedzieć, jeżeli w polskiej telewizji pokazują zdjęcia starych trumien z katastrofy we Włoszech i ilustrują tym sytuację związaną z koronawirusem. To znaczy, że to wszystko to jest jedna wielka ściema. Telewizja w godzinę potrafi zrobić z ciebie bohatera, ale niszczy z kolei w pięć minut. Takie są media. Poza tym kto ma media, ten rządzi. Taka jest moja opinia. - kontynuował bokser. Trzeba przyznać, że opinia polskiego sportowca jest bardzo kontrowersyjna, jednak również daje sporo do myślenia.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za tydzień wszystko wyjdzie na jaw. Północ Polski już czeka
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  4. Kto jest najbogatszym piłkarzem na świecie? Wielkie zaskoczenia w pierwszej dziesiątce
  5. Gwiazda reprezentacji Polski leczyła się u psychiatry. Choroba zaatakowała niedawno
  6. Wojsko przejmie bezrobotnych. 3 tys. zł za miesiąc szkolenia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News