Tomasz Adamek walka Saleta
TOMASZ RADZIK/East News
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Tomasz Adamek wraca na ring. Wiemy, kto będzie jego rywalem w kolejnej walce

Tomasz Adamek miał jakiś czas temu kończyć karierę, jednak już teraz wiemy, że obejrzymy kolejne starcie z jego udziałem. Poznaliśmy nazwisko jego rywala, który z pewnością będzie elektryzował kibiców.

Tomasz Adamek swoją pożegnalną walkę stoczył w 2018 roku. Wówczas przegrał z Jarellem Millerem, jednak jak sam twierdzi po czasie, pożegnanie zdecydowanie nie wyglądało tak, jak sobie to wymarzył. Jeden z najlepszych polskich zawodników ostatnich lat postanowił, że wróci do Polski, by po raz ostatni pokazać się przed kibicami z naszego kraju w walce z rodzimym rywalem.

Dowiedzieliśmy się, że rzeczywiście w tym roku dojść ma do pożegnalnej walki z udziałem popularnego "Górala". Chęć pożegnania się z polskimi kibicami była na tyle silna, że postanowił on pojawić się w ojczyźnie i stoczyć jeszcze jeden pojedynek z rywalem, którego kojarzy większość fanów sportu w polskim wydaniu.

Polski trener z podejrzeniem koronawirusa. 50 młodych piłkarzy podda się kwarantanniePolski trener z podejrzeniem koronawirusa. 50 młodych piłkarzy podda się kwarantannieCzytaj dalej

Tomasz Adamek stoczy kolejną walkę

W lipcu Tomasz Adamek ma po raz kolejny i jednocześnie ostatni pokazać się przed polskimi fanami w ringu. Jak się okazuje, jego przeciwnikiem w ostatniej walce ma zostać Przemysław Saleta. Pojedynek miałby odbyć się dokładnie 11 lipca w Bielsku-Białej. Co ważne, walka nie będzie mieć charakteru profesjonalnego, o czym dowiedzieli się dziennikarze.

Okazuje się, że skoro obaj zawodnicy zakończyli już teoretycznie swoje kariery, to w lipcu stoczą jedynie walkę pokazową. Z pewnością cieszyć się ona będzie sporym zainteresowaniem, o ile pojawi się zezwolenie na zorganizowanie imprezy masowej.

Hit Premier League został odwołany! Koszmarne informacje, piłkarze w kwarantannieHit Premier League został odwołany! Koszmarne informacje, piłkarze w kwarantannieCzytaj dalej

Tomasz Adamek stanie w ringu 11 lipca

Zaledwie dwa tygodnie po walce Tomasz Adamek ma pojawić się na ślubie swojej córki, dlatego możemy być pewni, że za wszelką cenę będzie unikał drastycznych kontuzji i poważniejszych obrażeń w zapowiadanym pojedynku. Oficjalne oświadczenie pojawić się ma w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News