Tomasz Hajto
YouTube ETOTO TV
Autor Piotr Mika - 5 Sierpnia 2020

Kolejna kompromitacja Tomasza Hajty. Ośmieszył się przed tysiącami Polaków, powiedział coś, w co nie da się uwierzyć

Tomasz Hajto w środowy wieczór komentował na antenie Polsatu Sport mecz Szachtara Donieck z Wolfsburgiem w 1/8 finału Ligi Europy. Podczas transmisji były reprezentant polski ciekawie wypowiedział się o byłym zawodniku Wolfburga, Basie Doście. Ocenił, że zawodnik ten nie poradził sobie w lidze portugalskiej, co ma niewiele wspólnego z prawdą.

Tomasz Hajto tworzył z Mateuszem Borkiem bardzo ciekawy duet komentatorów prowadzących mecze m.in. reprezentacji Polski pokazywane w na antenach Polsatu. W ostatnim czasie kibice nie mieli dużo okazji do słuchania Hajto w roli komentatora, jednak teraz poprowadził wraz z Andrzejem Janiszem mecz Szachtar - Wolfsburg w 1/8 Ligi Europy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Poważny problem z turystami na Śnieżce. Władze apelują. Sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli
Polskie media przekazują porażające informacje. Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa, to nie koniec złych wieściPolskie media przekazują porażające informacje. Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa, to nie koniec złych wieściCzytaj dalej

Tomasz Hajto kompromituje się na antenie Polsatu

W trakcie studia Ligi Europy Tomasz Hajto wypowiedział się na temat jednego z zawodników, który w przeszłości grał w Wolfsburgu, a latem 2019 roku, po trzech sezonach gry w Portugalii, wrócił do Niemiec zasilając drużynę Eintrechtu Frankfurt.

Tomasz Hajto stwierdził, że Bas Dost wrócił do Bundesligi, ponieważ nie poradził sobie w lepszej pod względem technicznym lidze portugalskiej. Jeśli jednak spojrzymy na statyski Dosta w Sportingu, w którym grał przez trzy lata, możemy się mocno zdziwić. Bas Dost wystąpił łącznie w 84 meczach Primeira Ligi, w których zdobył 76 goli oraz zanotował 10 asyst. Wynika z tego, że Bas Dost w lidze portugalskiej miał udział przy bramce swojego zespołu średnio raz na mecz, co jest świetnym wynikiem.

Zatrważające sceny podczas Tour de Pologne. Druzgocąca kraksa, wszystko zdarzyło się na oczach widzów z całej Polski (WIDEO)Zatrważające sceny podczas Tour de Pologne. Druzgocąca kraksa, wszystko zdarzyło się na oczach widzów z całej Polski (WIDEO)Czytaj dalej

Kolejny argument przeciwników Tomasza Hajty

Takie wypowiedzi na pewno nie przysporzą byłemu reprezentantowi Polski kolejnych fanów. Wielu kibiców w Polsce ma bardzo negatywny stosunek do Tomasza Hajty i ich zdaniem, nie powinien on być traktowany jako ekspert, gdyż popełnia bardzo dużo błędów. Wypowiedź o Basie Doście tylko pogorszy jego sytuację i da kolejny powód do często słusznej krytyki byłego piłkarza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka przez dwa dni sprzedaje za pół ceny. Wystarczy kupić dwa produkty z jednej kategorii
  2. Mrówki stworzyły żywy most by napaść na gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Największa gwiazda Ekstraklasy podjęła decyzję ws. odejścia z Polski. Kibice czekali na wiadomość, klub wydał oświadczenie
  4. Zatrważające sceny podczas Tour de Pologne. Druzgocąca kraksa, wszystko zdarzyło się na oczach widzów z całej Polski (WIDEO)
  5. Polskie media przekazują porażające informacje. Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa, to nie koniec złych wieści
  6. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News