Tomasz Hajto
Przemysław Szyszka/EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Listopada 2020

Tomasz Hajto przygnieciony lawiną hejtu. Po sławetnym wypadku na pasach spokoju nie dają mu nawet 12-letnie dzieci

Tomasz Hajto ma dość żartów na swój temat. Były reprezentant Polski, a obecnie ekspert telewizyjny jest przygnieciony lawiną krytyki, jaka spotyka go po dziś dzień w związku z wypadkiem, jaki spowodował kilka lat temu. Hajto potrącił wówczas 74-letnią kobietę. Piłkarz w rozmowie z dziennikarzami wyznał, że ma dość szkalowania i ataków na niego i postanowił walczyć z internetowymi hejterami.

Tomasz Hajto wypowiada wojnę hejterom. Były reprezentant Polski przyznał, że zamierza rozprawić się z ludźmi, którzy szkalują go w internecie. W tym celu ekspert Polsatu zwrócił się do prawników.

Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski mistrz świata i wybitny trenerTragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski mistrz świata i wybitny trenerCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobą
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"


Tomasz Hajto ma dosyć wypominania mu potrącenia kobiety, zapowiada walkę o dobre imię

Już niedługo do księgarń w całej Polsce trafi autobiografia Tomasza Hajty. Stworzona wspólnie z Cezarym Kowalskim książka o tytule “Ostatnie rozdanie” już teraz wzbudza jednak mnóstwo emocji. Podobnie jak niedawno wydana biografia Jerzego Brzęczka, książka cieszy się sporym zainteresowaniem.

Kolejne fragmenty opowieści o życiu byłego reprezentanta Polski przedostają się do mediów. Możemy z nich dowiedzieć się wielu ciekawych faktów na temat Tomasza Hajty. Sam zainteresowany przy okazji promocji książki jest też bardziej aktywny w mediach.

Hajto udzielił wywiadu dla portalu WP SportoweFakty. Z jego wypowiedzi mogliśmy dowiedzieć się, że postanowił on wypowiedzieć wojnę internetowym hejterom. Były piłkarz uważa, że Polacy zdecydowanie przesadzają w wyśmiewaniu go i nawiązywaniu do wypadku, jaki spowodował kilka lat temu.

- Za wypadek w Łodzi zostałem skazany wyrokiem prawomocnym, dwa lata w zawieszeniu na cztery. Jeden z dziennikarzy wypuścił plotkę, że nie poniosłem odpowiedzialności. Tragedie na świecie się zdarzają, wiele osób ma różne sytuacje życiowe. To tragiczne przeżycie - powiedział Hajto dla WP SportoweFakty.

Tomasz Hajto w 2007 roku potrącił na pasach w Łodzi 74-letnią kobietę. Emerytka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń, a historia ta jest do dzisiaj wypominania byłemu piłkarzowi. Hajto czuje, że jest to niesprawiedliwe, a rodacy idą w swej krytyce wobec jego osoby za daleko.

- Zaczęło się to wymykać spod kontroli, dostaję pełno informacji na portalach społecznościowych, jakiś pseudoraper wymyślił piosenkę na mój temat. Mój prawnik działa, niektórzy muszą ponieść konsekwencje - powiedział.

- Kiedy wiadomości zaczęła otrzymywać moja 15-letnia córka, a dwie dziewczynki w szkole zaczęły śpiewać do niej tę piosenkę, postanowiłem, że nie mogę dłużej stać z boku i tego tolerować - wyznał Hajto.

Polscy napastnicy strzelają aż miło. Milik i Piątek czują na plecach oddech konkurencjiPolscy napastnicy strzelają aż miło. Milik i Piątek czują na plecach oddech konkurencjiCzytaj dalej


Z Tomasza Hajty naśmiewają się nawet dzieci

Ekspert telewizji Polsat przyznał także, że otrzymuje wiadomości prywatnych. Ich autorami są dzieci, które robią sobie okrutne żarty. Tomasz Hajto zdradził, co piszą internauci w takich wiadomościach.

- To tragedia. I norma. Dzieciak ma 12, może 14 lat i pisze: "Przepraszam, ale moja pani od matematyki wychodzi jutro ze szkoły o 12.15. Przelałbym panu 100 złotych, bo pan nie poniesie żadnych konsekwencji, czy mógłby pan ją przejechać". Dostaję wiadomości typu: "Ty sk… zabiłeś kobietę, nie poniosłeś konsekwencji", podczas protestów kobiet ktoś w Radomiu miał transparent: "Wy nie jesteście Hajto, poniesiecie konsekwencje". Myślę, że mocno zaburzona została granica między krytyką, oceną a zwykłym hejtem i podżeganiem do agresji i nienawiści. Dlatego oddałem sprawy specjalistom - stwierdził Hajto i zdecydował się na gorzką ocenę społeczeństwa Polskiego.

- Trzeba przywrócić granice. W ogóle mam wrażenie, że mamy jakiś nowy narodowy sport, że można napluć na każdego bez żadnych konsekwencji - dodał na zakończenie rozmowy.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W kraterze na księżycu Saturna znaleziono coś bardzo dziwnego. Niezwykłe odkrycie zadziwiło świat
  2. Pani Aleksandra mieszkała z dzieckiem w barakowozie. Nie mogła uwierzyć w gest, na jaki zdecydowali się jej sąsiedzi
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Tragiczna śmierć znanego polskiego sportowca. Potrąciły go dwa samochody
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News