Tomasz Hajto
Przemysław Szyszka EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Czerwca 2020

Tomasz Hajto zdetronizowany. Wstydliwy rekord Polaka sprzed ponad 20 lat pobity

Tomasz Hajto stracił swój niechlubny rekord Bundesligi. Były reprezentant Polski mógł pochwalić się największą ilością żółtych kartek otrzymanych w jednym sezonie. W kampanii 1998/1999 grając w barwach MSV Duisburg, Polak został upomniany przez arbitrów w ten sposób aż szesnaście razy. Po 21 latach zawodnikowi Paderborn udało się pobić ten wyczyn. 

Tomasz Hajto stracił ustanowiony 21 lat temu rekord. Były reprezentant Polski nie jest już najczęściej upomnianym żółtą kartką w jednym sezonie zawodnikiem. Defensywny pomocnik SC Paderborn Klaus Gjasula w sobotnim meczu przeciwko Werderowi Brema zdołał pobić niesamowity wyczyn Polaka.

Odkryliśmy sekret rodziny Adama Małysza. Członek rodziny znalazł się w kadrze narodowej. Powtórzy jego sukcesy?Odkryliśmy sekret rodziny Adama Małysza. Członek rodziny znalazł się w kadrze narodowej. Powtórzy jego sukcesy?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pudzianowski poddał się i zrezygnował z dalszej walki. Później nagle przewieziono go do szpitala
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]


Tomasz Hajto stracił wieloletni rekord Bundesligi

Niesamowitym wyczynem mógł się pochwalić Tomasz Hajto, który w trakcie kariery piłkarskiej wiele lat spędził na boiskach niemieckiej Bundesligi. Polak zapisał się w historii ligi niechlubnym rekordem. W sezonie 1998/1999 reprezentując barwy MSV Duisburg, obrońca został ukarany przez sędziów karą indywidualną w postaci żółtej kartki aż szesnaście razy.

Nikomu nie udało się poprawić osiągnięcia Polaka przez aż 21 lat. Dopiero w obecnym sezonie pojawił się piłkarz, który swoją nieustępliwością na boisku, często wykraczającą poza przepisy zaczął zbliżać się do wyniku Hajty. Klaus Gjasula z SC Paderborn niedawno wyrównał osiągnięcie byłego reprezentanta Polski, a w sobotnim meczu swojej drużyny z Werderem Brema, został samodzielnym rekordzistą.

Justyna Żyła zadziwiła wszystkich. Została przyłapana z przystojnym mężczyzną. Piotr umrze z zazdrościJustyna Żyła zadziwiła wszystkich. Została przyłapana z przystojnym mężczyzną. Piotr umrze z zazdrościCzytaj dalej


Klaus Gjasula z SC Paderborn pobił wyczyn Hajty

Albańczyk grający na pozycji defensywnego pomocnika w 32. minucie meczu z Werderem został ukarany żółtą kartką już po raz siedemnasty w sezonie 2019/2020. Tym samym odebrał naszemu rodakowi wieloletni rekord. Do zakończenia gry w Niemczech zostały jeszcze trzy kolejki, więc bardzo prawdopodobne jest, że Gjasula poprawi jeszcze swoje osiągnięcie.

Waleczność piłkarza nie pomogła jego drużynie. Paderborn zebrał srogie lanie na własnym boisku i przegrał aż 1:5. Tym samym przypieczętował swój los i jest już pewne, że spadnie z ligi.

Źródło: Bundesliga

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski pociąg przed wojną jeździł szybciej niż Pendolino. Lux Torpeda robiła furorę
  2. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie
  3. Gwiazda tenisa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka (FOTO)
  4. Syn gwiazdora rzucił się z nożem na sąsiada. Makabryczne szczegóły zbrodni
  5. Zbigniew Boniek pogrążony w rozpaczy. Te słowa mówią wszystko
  6. Kontrole w Boże Ciało. Nie masz ważnego przedmiotu w samochodzie? Możliwe wysokie mandaty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News