Tomasz Hajto
SEBASTIAN KUCZYNSKI/East News
Autor - 14 Maja 2020

Tomasz Hajto w dużych tarapatach. Poważne zarzuty wobec byłego piłkarza

Tomasz Hajto nie ma ostatnio najlepszego czasu. Wizerunek byłego reprezentanta Polski ucierpiał w wyniku afery, która wybuchła w związku z niespłaconą przez piłkarza pożyczką. Teraz wobec Hajty pojawiły się kolejne zarzuty.

Jak wynika z medialnych doniesień, Hajto zalega ze spłatą pożyczki w wysokości 200 tys. złotych niepełnosprawnemu byłemu piłkarzowi Patrykowi Kośćcowi. Popularny "Gianni" miał pożyczyć od Kośćca pieniądze na operację. Sfrustrowany brakiem spłaty i jakiegokolwiek odzewu ze strony Hajty były gracz Polonii Warszawa poinformował o sprawie media. Wówczas Hajto postanowił jednak nawiązać kontakt z pożyczkodawcą i poinformował, że obie strony osiągnęły porozumienie, a dług zwróci w ratach.

Tragiczne wieści obiegły polskie media. 42-letni gwiazdor zmarł na straszliwą chorobęTragiczne wieści obiegły polskie media. 42-letni gwiazdor zmarł na straszliwą chorobęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta

Tomasz Hajto naciągaczem?

Okazuje się, że Kościec nie jest jedynym poszkodowanym przez Hajtę. TVP Sport wywiad z Marko Bajiciem, podczas którego okazało się, że ten zawodnik również pożyczył pieniądze Hajcie i nie uzyskał ich zwrotu. Serb jest doskonale znany kibicom Ekstraklasy, bowiem w Polsce występował przez wiele lat, m.in. w Lechii Gdańsk i Górniku Zabrze. To właśnie w ekipie z Górnego Śląska spotkał na swojej drodze Hajtę.

Bajić zestawił Hajtę z innym byłym kolegą z Górnika, Jerzym Brzęczkiem, pełniącym obecnie funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. - On też się na wszystkich darł, ale porównując go z Hajto to niebo i ziemia. Obaj byli w podobnym wieku, ale Hajto przechodził kryzys. Prowadził życie, jakie prowadził. Ciągle nie miał pieniędzy. Ode mnie pożyczył 9 tysięcy. Myślisz, że oddał? Zapomnij! To dziwne, że dwóch w podobnym wieku – Jurek i Hajto – są w tak różnych momentach życia. A obaj byli przecież dobrymi piłkarzami. Jeden jest na topie, a drugi pożycza pieniądze od Marko Bajicia - powiedział w rozmowie z TVP Sport.

Ile kosztował poród Anny Lewandowskiej? Ogromna suma przyprawia o zawrót głowyIle kosztował poród Anny Lewandowskiej? Ogromna suma przyprawia o zawrót głowyCzytaj dalej

Lawina krytyki spadła na Hajtę

Niegdyś uwielbiany jako zawodnik i ekspert Polsatu "Gianni" ma obecnie kieską passę. Widzowie programów sportowych zarzucają mu arogancki styl bycia i mierne przygotowanie merytoryczne. Kibice pamiętają również o licznych aferach z byłym graczem Schalke Gelsenkirchen w roli głównej. Hajto miał m.in. przemycać papierosy jeszcze jako czynny zawodnik. Był również sprawcą śmiertelnego potrącenia starszej kobiety na przejściu dla pieszych.

Od "Gianniego" odwrócił się nawet jego dawny kolega, dziennikarz Kanału Sportowego Mateusz Borek. Były współkomentator Hajty przyznał, że od dawna nie utrzymuje z nim kontaktu i do koleżeńskiej relacji raczej nie zamierza wracać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmiany w przemieszczaniu po Polsce już 22 maja. Podano szczegóły
  2. Rząd właśnie opublikował projekt zniesienia kolejnych obostrzeń. Co się zmieni?
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Bon turystyczny 1000 plus na wakacje. Wiadomo już kto może go dostać, uprawnionych aż 60 proc. polskich pracowników

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News