Tomasz Hajto TVN
YouTube - TVN
Autor Piotr Bernaciak - 24 Września 2020

Tomasz Hajto. Szanujecie byłego reprezentanta Polski?

Tomasz Hajto od kilku lat regularnie pojawia się w telewizji jako ekspert. Mimo wielu lat gry w kadrze nie wszyscy poważają jego zdanie wypowiadane w studiu.

Tomasz Hajto jest regularnie zapraszany do telewizji z okazji różnych meczów, zarówno w Pucharze Polski, jak i w europejskich pucharach czy przy meczach reprezentacyjnych. Jeszcze do niedawna były reprezentant Polski tworzył kultową parę komentatorską z Mateuszem Borkiem, towarzysząc widzom niemalże przy każdym meczu reprezentacji Polski w Polsacie.

Od kiedy Mateusz Borek odszedł ze stacji, Hajto komentuje mecze nieco rzadziej. Zaczęło się również pojawiać coraz więcej komentarzy ze strony osób, które patrzą krytycznie na jego sposób konstruowania myśli i wypowiadania ich publicznie w studiu. Tomasz Hajto ma swoich fanów, ale zdarzają się również ci, którzy nie kryją swojej niechęci do byłego reprezentanta kraju.

Przed laty Tomasz Hajto występował przez dłuższy okres w Bundeslidze i był cenionym defensorem, po latach potrafił odnaleźć się w telewizji i został stałym ekspertem Polsatu. Choć praca jako trener ostatecznie nie zakończyła się sukcesem, to władze stacji regularnie zatrudniają popularnego "Gianniego", licząc na to, że jego kontrowersyjne opinie wywołają dyskusję w studiu.

Dziś Tomasz Hajto nie pojawia się już przy mikrofonie tak często, ale wciąż jest aktywnym ekspertem i wypowiada się na bieżące tematy piłkarskie. Jego obecność w mediach jest jednak kontrowersyjna.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News