Tomasz Smokowski
YouTube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Października 2020

Śmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznał

Tomasz Smokowski należy do najbardziej lubianych dziennikarzy sportowych w Polsce. Współtwórca bijącego rekordy oglądalności na YouTube Kanału Sportowego jest doskonale znany fanom sportu w naszym kraju, jednak nie każdy wie, że cierpi on na śmiertelną chorobę. Popularny komentator opowiedział o swojej przypadłości i o tym, że otarł się o śmierć.

Tomasz Smokowski udzielił wywiadu, w którym przyznał, że cierpi na śmiertelną chorobę. Słynny dziennikarz Kanału Sportowego przyznał, że wielokrotnie otarł się o śmierć, gdyż nie wiedział, jak poważny jest jego stan. Historia dziennikarza jest wstrząsająca.

Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddechZ ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddechCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Potwierdzone: ING wprowadza spore podwyżki dla klientów. Opłat nie sposób uniknąć
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?


Tomasz Smokowski wyznał szokującą prawdę, otarł się o śmierć

Popularny dziennikarz sportowy na swoim profilu w serwisie Instagram opublikował specjalny post, w którym zdradził, że cierpi na ciężką chorobę - zatorowość płucną. Tomasz Smokowski jednocześnie zachęcił internautów do wysłuchania wywiadu, w którym opowiada o tej chorobie. Nagranie można obejrzeć na nowopowstałej stronie dotyczącej tej właśnie choroby.

- W 2010 i 2012 roku otarłem się o śmierć. Takiego szczęścia nie miała choćby Kamila Skolimowska. Właśnie powstała strona internetowa, tłumacząca czym jest zatorowość płucna, jak ją rozpoznać i jak żyć z bombą w sobie „po”. Może komuś się przyda. - napisał Smokowski pod opublikowanym zdjeciem. W samej rozmowie dziennikarz wyznał, że w przeszłości dwukrotnie otarł się o śmierć.

- Miałem bardzo bolesne minuty w ciągu dnia. Przeszywał mnie potworny ból w klatce piersiowej. Po kilku tygodniach udałem się do lekarza. Byłem przebadany, a lekarz stwierdził, że mam ewidentnie zapalenie płuc wraz z zapaleniem opłucnej. Tyle że to nie było zapalenie płuc. Jak już się dowiedziałem po fakcie, zapalenie opłucnej lubi być też pochodną zatorowości płucnej. Po zrobionej tomografii komputerowej zadzwonił do mnie lekarz technik i powiedział, że natychmiast muszę się zgłosić do lekarza. Nie mogę czekać ani sekundy, bo w każdej chwili mogę zejść. - opowiadał współtwórca Kanału Sportowego. Badania wykazały wadę genetyczną, a Smokowskim zajęli się specjaliści.

Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej


Wstrząsające wyznanie uwielbianego dziennikarza

- Moje skojarzenie to było - Kamila Skolimowska i Serena Williams. Mój lekarz prowadzący powiedział mi, że w zasadzie nie miałem prawa przeżyć, tak długo chodząc i nic z tym nie robiąc. - wyznał i wspomniał zawodniczki, które miały problem z podobnym schorzeniem. Kamila Skolimowska zmarła w wyniku tej choroby, natomiast słynna tenisistka mierzyła się z nią tuż po narodzinach dziecka.

Tomasz Smokowski dzięki leczeniu był w stanie wrócić do zdrowia i uprawiania sportu, jednak choroba dała o sobie znać ponownie. Dziennikarz nabawił się urazu łydki, a opuchlizna nie schodziła przez kilka dni. Wiedział już wtedy, że choroba wróciła i udał się do szpitala.

- To, że łydka jest spuchnięta i jest w niej sporo skrzepów oznaczało, że one są już także w płucach. Sytuacja się powtórzyła. - stwierdził dziennikarz. Na szczęście dzięki leczeniu i relatywnie wczesnej diagnozie Tomasz Smokowski był w stanie wrócić do zdrowia i aktywności fizycznej. Teraz używa swojego przykładu, by wspierać osoby cierpiące na podobne schorzenie.

Źródło: copozatorze.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. TVP testuje rewolucyjną technologię. Sygnał dotrze do niemal 6 milionów Polaków, wszystko przez sieć 5G
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Chwytający za serce występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odcinek, który przejdzie do historii

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News