Tomasz Smokowski Canal+
Instagram/Tomasz Smokowski
Autor Łukasz Kowalski - 20 Listopada 2020

Radosna wiadomość dla tysięcy Polaków. Stało się, kultowy dziennikarz wraca do uwielbianej telewizji, debiut już w niedzielę

Tomasz Smokowski wraca do komentowania. Popularny dziennikarz sportowy wraca do Canal+, z którym był związany od początku swojej kariery. Kibice niemal przez rok nie mogli usłyszeć Smokowskiego komentujące spotkania. Od początku 2020 roku jest jednym ze współzałożycieli i prowadzących Kanał Sportowy. Zatrudnienie Smokowskiego łączy się w czasie z nabyciem przez stację praw do transmitowania ligi francuskiej, od której dziennikarz zaczynał.

Tomasz Smokowski wraca do komentowania meczów na żywo. Fantastyczną wiadomość polskim kibicom przekazała redakcja Canal+ Sport, do której dziennikarz wraca po trzech latach nieobecności.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Gdzie oglądać skoki narciarskie w Wiśle? Puchar Świata na żywo, relacja live, w TV, stream, relacja na żywo, online
 2. Z ostatniej chwili: Niedzielski przekazał, kiedy uczniowie będą mogli prawdopodobnie wrócić do szkół. Wszystkie mamy czekały na wiadomość
 3. Justyna Żyła zaskakuje Polskę. Jej nowy ukochany dotykał ją po ciele na oczach tysięcy Polaków (FOTO)
Mariusz Pudzianowski powiedział o swoim największym lęku. Polacy zwijają się ze śmiechuMariusz Pudzianowski powiedział o swoim największym lęku. Polacy zwijają się ze śmiechuCzytaj dalej

Tomasz Smokowski wraca do Canal+

Na antenie Canal+ Sport Smokowski będzie komentował jedno spotkanie w tygodniu. Do oferty stacji wróciła właśnie francuska Ligue 1 i właśnie spotkania tej ligi będzie relacjonował dziennikarz. Canal+ Sport będzie pokazywał francuskie rozgrywki do końca sezonu 2023/2024.

- Najlepszy komentator ligi francuskiej wraca na naszą antenę! Tomasz Smokowski będzie komentował jeden mecz każdej kolejki Ligue 1 -napisała stacja w mediach społecznościowych pod zdjęciem informującym o transferze.

Smokowski od początku tego roku jest związany z Kanałem Sportowym, którego jest prezesem i współudziałowcem. Projekt tworzy we współpracy z Mateuszem Borkiem, Krzysztofem Stanowskim i Michałem Polem.

Dziennikarz związany był z Canal+ przez ponad 20 lat. W tej stacji rozpoczynał swoją karierę w latach 90. Jesienią 2017 roku rozstał się ze stacją, w której kierował redakcją sportową. Po wygaśnięciu klauzuli o zakazie konkurencji związał się jesienią 2018 roku z Polsatem Sport, gdzie prowadził studio i komentował spotkania Ligi Mistrzów, a także pracował przy spotkaniach reprezentacji Polski.

Justyna Żyła zaskakuje Polskę. Jej nowy ukochany dotykał ją po ciele na oczach tysięcy Polaków (FOTO)Justyna Żyła zaskakuje Polskę. Jej nowy ukochany dotykał ją po ciele na oczach tysięcy Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomo kiedy kibice znów usłyszą Smokowskiego

Jego współpraca ze stacją została rozwiązana na początku tego roku. Smokowski zaangażował się w Kanał Sportowy, a na początku roku władze telewizji wprowadził zasady, które ograniczały takie możliwości.

- Moim priorytetem jest i będzie Kanał Sportowy. Mam nadzieję, że jest to projekt mojego życia. Niemniej w Kanale Sportowym nie możemy poruszać się w sferze żywego komentarza. Trochę mi tego brakuje - powidział dziennikarz w rozmowie z "Press".

- Żeby nie zardzewieć jako komentator, przyjąłem ofertę Canal+. Dogadaliśmy się z Michałem Kołodziejczykiem w 15 minut. Wraca akurat na antenę Canal+ liga francuska, która jest mi bliska i od której zaczynałem - zaznaczył.

- Nie przychodzę do Canal+ na stałe. To gościnne występy. I tak jest dobrze - napisał dziennikarz na swoim Instagramie. - Cieszę się, bo komentowanie to fajna sprawa, a z Canal+ nigdy nie przestałem być emocjonalnie związany. Dalej pracuje tam mnóstwo moich przyjaciół - podkreślił w swoim wpisie Smokowski.

Wiadomo także, kiedy kibice będą mogli ponownie usłyszeć dziennikarza na antenie Canal+. Smokowski skomentuje spotkanie najbliższej kolejki Ligue 1 Olympique Lyon - Angers. Mecz w niedzielę o godzinie 17.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

   1. Policja zabrała głos w sprawie 14-latka, który udostępnił post Strajku Kobiet. Matka obawia się o bezpieczeństwo syna
   2. Elżbieta II i książę Filip dostali niecodzienny prezent. Z okazji 73. rocznicy ślubu prawnuki sprawiły im zdumiewającą niespodziankę
   3. Mariusz Pudzianowski powiedział o swoim największym lęku. Polacy zwijają się ze śmiechu
   4. Justyna Żyła zaskakuje Polskę. Jej nowy ukochany dotykał ją po ciele na oczach tysięcy Polaków (FOTO)
   5. Gdzie oglądać skoki narciarskie w Wiśle? Puchar Świata na żywo, relacja live, w TV, stream, relacja na żywo, online
   6. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach
   7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News