Tottenham kryzys
Instagram - Tottenham
Autor Piotr Bernaciak - 6 Października 2019

Głośne kłótnie w szatni finalistów Ligi Mistrzów. Piłkarzy podzielić miał romans

Tottenham znajduje się ostatnio w ogromnym kryzysie, czego nie ukrywa nikt w klubie. Angielskie media donoszą, że jest to wynik skandalu obyczajowego w szatni. Ich zdaniem jeden z zawodników ma romans z żoną klubowego kolegi.

Tottenham od początku sezonu rozczarowuje kibiców. Koguty grają dość słabo, nie zaliczają zwycięstw na wyjazdach, przez co znajdują się dość nisko w tabeli. Pojawiają się nawet głośne głosy o tym, że już niebawem pracę stracić może trener Mauricio Pochettino, szkoleniowiec, o którym jeszcze niedawno mówiło się, że jest jednym z najlepszych na świecie. Dziś w Londynie jego zwolennicy ucichli.

Drużyna gra coraz gorzej, a do tego ma wielki problem. Angielskie media donoszą, że nagła zmiana w wynikach Kogutów wynika z wielkiej awantury, do jakiej doszło w szatni. Powodem takiej formy zawodników ma być partnerka kluczowego zawodnika. Pojawiają się informacje o rzekomej zdradzie i głośnym konflikcie, przez który teraz nikt nie może grać w pełni na swoim poziomie.

Rewelacja. Wyśmienita sytuacja w tabeli Polaków przed meczem z RosjąRewelacja. Wyśmienita sytuacja w tabeli Polaków przed meczem z RosjąCzytaj dalej

Tottenham przechodzi poważny kryzys

Nie trzeba specjalnie analizować ostatnich meczów Tottenhamu, by zauważyć, że drużyna jest w kompletnym kryzysie. Do ligowych porażek doszła wstydliwa wpadka w starciu z Bayernem Monachium. Wczoraj w meczu ligowym Brighton rozniósł finalistów Ligi Mistrzów, czego nie spodziewał się chyba nikt. Media zaczęły już tłumaczyć taką formę Kogutów, ujawniając wydarzenia z szatni.

Okazuje się, że żona Christiana Eriksena, gwiazdy zespołu, miała zdradzić go z... Janem Vertonghenem, podstawowym obrońcą ekipy Pochettino. Informacje na ten temat ujrzały już światło dzienne za sprawą działań mediów, a teraz dowiadujemy się, że zawodnicy mieli podzielić się na dwa obozy. Jeden z nich ma wspierać Belga, a drugi - stać po stronie Eriksena.

Tottenham musi poradzić sobie z problemami

Do dziś nie wiadomo, czy te informacje są prawdziwe. Angielskie media mają często skłonności do ubarwiania różnych historii, lecz dowodem w tej sprawie miało być podbite oko jednego z zawodników. Sam Eriksen odniósł się do sprawy na Twitterze krótko, określając wieści mianem "bullshit", czyli "gó*no".

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News