Tottenham przedstawił umowę
Autor Piotr Bernaciak - 13 Września 2019

Gwiazdor jednak podpisze kontrakt z Tottenhamem? Przedstawiono nową ofertę

Tottenham nie ma zamiaru rezygnować ze swojego wielkiego gwiazdora. Piłkarz otrzymał już ofertę nowego kontraktu z klubem. Nie wiadomo jednak, czy ją podpisze. Wszystko powinno okazać się niebawem.

Tottenham zamierza aspirować do grona najlepszych drużyn Premier League. Od kilkunastu lat Spurs nie byli traktowani jak drużyna ze ścisłego topu, ale wielki sukces jakim był awans do Ligi Mistrzów ma być w tym roku wykorzystany w zupełnie inny sposób. Kibice liczą, że przeprowadzka na nowy stadion i gra w finale Champions League będą symbolicznym początkiem nowej ery w Londynie.

Jeżeli jednak zamierza się uchodzić za drużynę z czołówki, to nie można pozbywać się kluczowych zawodników. Trzeba przekonywać ich, że gra w Tottenhamie również może być uznawana za zaszczyt i że nie ma potrzeby przenoszenia się do teoretycznie większego klubu. Na to ochotę miał ponoć Christian Eriksen, który nie chciał przedłużyć swojej umowy z Kogutami.

Znany bramkarz pomoże polskiemu klubowi. Znany bramkarz pomoże polskiemu klubowi. "Mamy do zrealizowania kilka celów"Czytaj dalej

Tottenham przedstawił gwieździe nową ofertę kontraktu

Christian Eriksen od dłuższego czasu jest jednym z najważniejszych piłkarzy nie tylko w linii pomocy Tottenhamu, ale w całej drużynie. Dzięki doskonałej grze udało mu się zyskać respekt wśród przedstawicieli innych drużyn i zasłużyć na miano jednego z najlepszych piłkarzy w całej Premier League. Wielkim ciosem dla ligi byłby jego transfer do innego kraju, który stał się dość prawdopodobny.

Wszystko przez to, że zainteresowanie jego usługami wyrażał Juventus, a sam Duńczyk nie chciał przedłużać kontraktu, który wygasa za rok. Zawodnik miał nie reagować na lepsze propozycje ze strony przedstawicieli Tottenhamu, dlatego powstała patowa sytuacja. Teraz jednak wszystko ma wyglądać zupełnie inaczej, bo klub przedstawił swojemu piłkarzowi nową propozycję.

Tottenham nie zamierza rezygnować z Duńczyka

Wyceniany na 100 milionów euro pomocnik ma na mocy nowej umowy otrzymywać aż 230 tysięcy funtów tygodniowo. Póki co nie wiemy, jaka była jego reakcja na nową propozycję, lecz wiadomości na ten temat powinny zostać ujawnione już w najbliższej przyszłości.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News