Tottenham rozstanie się z gwiazdą
Autor Piotr Bernaciak - 20 Sierpnia 2019

Gwiazda Premier League odejdzie po tym sezonie. Może zostać klubowym kolegą Szczęsnego

Tottenham najprawdopodobniej straci po tym sezonie jedną ze swoich największych gwiazd. Dowiedzieliśmy się bowiem, że pomocnik może opuścić Koguty. Z pewnością byłaby to wielka strata dla drużyny z Londynu.

Tottenham musi pogodzić się z tym, że z drużyny najprawdopodobniej odejdzie niebawem jeden z najważniejszych zawodników. Kibice długo prosili zarząd o to, by zatrzymał piłkarza za wszelką cenę, lecz wiele wskazuje na to, że nie uda się tego zrobić. Wszystko zależy bowiem od samego pomocnika, który nie zamierza pozostawać w Tottenhamie i chce zmienić otoczenie.

Mowa o Christianie Eriksenie, pomocniku Kogutów, który od dłuższego czasu uchodzi za jedną z największych gwiazd. Gdy jego drużyna dołowała i nie grała w Lidze Mistrzów, on pozostawał jej wierny, a jego liczne asysty pomogły Tottenhamowi osiągnąć historyczny wyczyn w postaci awansu do finału Ligi Mistrzów.

Wielkie wyróżnienie Roberta Lewandowskiego. Niemcy wybrali go Wielkie wyróżnienie Roberta Lewandowskiego. Niemcy wybrali go "Gwiazdą roku"Czytaj dalej

Christian Eriksen piłkarzem Tottenhamu jest już od kilku lat, lecz wydaje się, że nie jest w stanie osiągnąć niczego więcej z tym zespołem. Choć przez wiele lat sam odrzucał propozycje z najlepszych klubów, takich jak Manchester United, to teraz zadecydował, że nie chce dłużej grać w Londynie. Dla klubu najgorsze jest jednak to, że nie zarobi na nim nic.

Wszystko przez to, że po sezonie Eriksenowi kończy się kontrakt. Może on więc odejść zimą za mniejszą kwotę, albo latem zupełnie za darmo. Tottenham nie zarobi więc ani funta na swoim duńskim pomocniku. Pojawiły się już potencjalne kierunki transferowe.

Niewykluczone, że Christian Eriksen zdecyduje się skorzystać z propozycji Juventusu, który regularnie korzysta z umiejętności klasowych środkowych pomocników. Bianconeri mają zamiar przedstawić szczegółową ofertę piłkarzowi już niebawem.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News