Tour De Pologne - transmisja
TVP Sport
Autor - 5 Sierpnia 2020

Zatrważające sceny podczas Tour de Pologne. Druzgocąca kraksa, wszystko zdarzyło się na oczach widzów z całej Polski (WIDEO)

Tour De Pologne które rozpoczęło się w środę 5 sierpnia, przyciągnęło oczy kibiców z całego świata, ponieważ jest pierwszym wyścigiem etapowym, który odbędzie się po pandemii koronawirusa. Niestety, już pierwszego dnia doszło do makabrycznego wypadku.

Tour De Pologne przyciągnęło wielu kibiców, ponieważ jest pierwszym tak poważnym wyścigiem, który miał odbyć się po pandemii. Niestety już na pierwszym etapie doszło do kraksy, w której brało udział wielu kolarzy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. 5 osób już straciło życie. Izajasz nie ma litości, tragedia za granicą
Z ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyZ ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyCzytaj dalej

Tour De Pologne. Fatalny wypadek na trasie pierwszego etapu

Tegoroczny skrócony Tour De Pologne ma składać się z 5 etapów. Kolarze wystartowali ze stadionu Śląskiego w Chorzowie, a meta pierwszego etapu została ulokowana w Katowicach. Na samym finiszu doszło jednak do niezwykle dramatycznego wypadku, w którym udział brali kolarze oraz jeden z sędziów.

Na samym finiszu Fabio Jakobsen został zahaczony przez Dylana Groenewegena, przez co wpadł na stojącego przy linii mety fotografa. Przewróceni kolarze oraz elemnty band reklamowych spowodowały upadek także innych zawodników. Jakobsen jest przytomny, zaś reanimacji wymaga sędzia, który został uderzony przez rozpędzonego do 60 km/h kolarza.

Polskie media przekazują porażające informacje. Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa, to nie koniec złych wieściPolskie media przekazują porażające informacje. Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa, to nie koniec złych wieściCzytaj dalej

Trwa akcja służb medycznych

Od razu na miejscu pojawiły się służby medyczne, został również wezwany helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nie wiadomo jak poważne ostatecznie obrażenia ponieśli uczestnicy wypadku. zakończony etap wygrał Dylan Groenewegen, ale zostanie zdyskwalifikowany, ponieważ umyślnie uderzył łokciem Jacobsena.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świadczenie, o którym wiele się nie mówi. A 1200 zł mogą pobierać zarówno panie, jak i panowie
  2. Ogromny krater po eksplozji w Bejrucie. Wstrząsające zdjęcia obiegły cały świat
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News