Tour de Pologne
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Sierpnia 2020

Wyciekły szczegóły stanu zdrowia Fabio Jakobsena. Nikt nawet nie wiedział, że wciąż jest w bardzo złym stanie

Tour de Pologne w tym roku przebiegało w cieniu tragicznego wypadku, do jakiego doszło już podczas pierwszego odcinka rywalizacji. Holender Fabio Jakobsen został zepchnięty na finiszu z trasy przez swojego rodaka Dylana Groenewegena, przez co zogromnym impetem uderzył o barierki znajdujące się wzdłuż jezdni. Kolarz trafił do szpitala, gdzie walczył o życie. Jak się okazuje, choć od wypadku minęły już trzy tygodnie, jego stan nadal jest poważny. 

Tour de Pologne dobiegło końca, jednak kibice wciąż żyją tragicznym wypadkiem na trasie wyścigu, w którym o śmierć otarł się Fabio Jakobsen. Holender opuścił już szpital w Polsce i wrócił do ojczyzny, jednak stan jego zdrowia nadal jest poważny.

Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językRobert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa. Przybywa zarażonych
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami


Tour de Pologne w cieniu tragicznego wypadku

Minęły już trzy tygodnie od tragicznego wypadku na trasie Tour de Pologne 2020. Na finiszu pierwszego odcinka ze Stadionu Śląskiego do Katowic, przewodzący w stawce Dylan Groenewegen zepchnął z trasy Fabio Jakobsena wprost na barierki okalające jezdnię. Holender z ogromną siłą uderzył w zabezpieczenia i doznał poważnych obrażeń twarzoczaszki.

Na miejscu szybko pojawiły się służby medyczne, które podjęły natychmiastową walkę o uratowanie życia sportowca. Jakobsena przewieziono do szpitala w Sosnowcu, gdzie przeszedł skomplikowaną operację. Na szczęście zawodnik doszedł do siebie na tyle, by móc wrócić do ojczyzny, gdzie będzie kontynuował leczenie. Jak się okazuje, jego stan jest wciąż bardzo poważny.

Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językRobert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w językCzytaj dalej


Fabio Jakobsen nadal cierpi z powodu poważnych obrażeń

O tym, jak aktualnie czuje się Fabio Jakobsen, opowiedział lekarz teamu, w którym występuje kolarz, czyli Deceuninck Quick-Step. Patrick Lefevere zdradził, że sportowiec wciąż bardzo odczuwa skutki feralnego wypadku, a jego leczenie idzie powoli.

- Fabio ma szczęście, że żyje. Jestem w szoku patrząc na liczbę szwów na jego twarzy - ma ich 130! Został mu jeden ząb, a podniebienie wciąż się nie zagoiło. Do tego wszystkiego sparaliżowane są jego struny głosowe. Wierzę, że te kłopoty szybko się rozwiążą - powiedział Lefevere.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości
  2. Naukowcy biją na alarm. Toksyczne panele słoneczne zatruwają środowisko
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News