Transfery
Daniel Hambury/Imago Sport and News/East News
Autor Piotr Bernaciak - 3 Kwietnia 2020

Wielkie gwiazdy do wzięcia za darmo. Tym piłkarzom latem kończą się kontrakty

Transfery w tym oknie transferowym będą wyjątkowe. Wielu piłkarzom kontakty zakończą się pomimo wielu miesięcy bez gry. Kto będzie do wzięcia za darmo? Przedstawiamy listę najciekawszych zawodników, którym kończą się umowy.

Transfery latem będą przeprowadzone na nietypowych warunkach, bo może okazać się, że piłkarze będą żegnać się ze swoimi drużynami po kilku miesiącach bez gry. Niektórzy z nich zrobią to po wygaśnięciu ich umów z dotychczasowym pracodawcą. Dotychczas nie podjęto bowiem decyzji o automatycznym przedłużeniu umów piłkarzy, które miały kończyć się z końcem czerwca.

Przedstawiamy najlepszych zawodników, którzy mogą zmienić klub za darmo w najbliższym oknie transferowym. Wśród nich jest miejsce dla naprawdę znanych nazwisk, które z pewnością wywołają spore emocje u kibiców. Wielu z nich będzie cieszyło się latem z nowego nabytku.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
   2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Ujawniono zarobki piłkarzy Ekstraklasy. Kibice przecierają oczy ze zdumieniaUjawniono zarobki piłkarzy Ekstraklasy. Kibice przecierają oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Transfery. Zawodnicy nie przedłużą umów

Z pewnością jednym z najciekawszych zawodników zmieniających klub będzie David Silva. Hiszpan już jakiś czas temu ogłosił, że żegna się z Manchesterem City, wiele jednak wskazuje, że już w najbliższym czasie podpisze on umowę z nowym zespołem. Eksperci twierdzą, że jego przenosiny do hiszpańskiej Valencii są jedynie kwestią czasu, bo obie strony są chętne do nawiązania współpracy.

Zainteresowanie wzbudzać będzie równiez Willian. Skrzydłowy Chelsea pokazywał, że stać go na grę na najwyższym poziomie, co pokazywał niejednokrotnie nawet w Lidze Mistrzów. Nie da się ukryć, że po jego odejściu z Chelsea na pewno nie zabraknie chętnych do podpisania kontraktu. Nie ma wątpliwości co do tego, że poradzi on sobie na najwyższym poziomie.

Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówZmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówCzytaj dalej

Najciekawsze transfery nadchodzącego lata

Coraz głośniej mówi się o przenosinach Pedro. Hiszpan gra w Chelsea dość długo, jednak pojawiają się wieści o tym, że chciałby w końcu zmienić otoczenie. Na powrót do Barcelony raczej nie ma szans, choć świetnie nadawałby się on do występów w jednym z czołowych klubów włoskich, jak twierdzą włoscy eksperci.

Stawkę uzupełnia Jan Vertonghen, belgijski obrońca Tottenhamu, który wciąż nie ustalił jasno swojej przyszłości. Nie wiadomo, na co zdecyduje się defensor, choć często wspomina on o swoim przywiązaniu do Ajaxu Amsterdam, w którym już przed laty występował. Wiele kibiców twierdzi, że to właśnie Holandia będzie kolejnym krokiem w jego karierze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden kontynent ma rekordowo mało zakażeń koronawirusem. Mieszkańcy mają przewagę, eksperci tłumaczą
  2. Nietrzeźwy mężczyzna uciekł z kwarantanny. Wsiadł do metra, przejechał całą linię, trwa dezynfekcja
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Za długie rozmowy przez telefon zablokują numer. Sieć nie zważa nawet na pakiet "bez limitu"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News