Transfery
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Października 2020

Reprezentant Polski dostał ofertę życia. Mógł zagrać w Anglii, niestety, jego trener zgłosił sprzeciw

Transfery kolejnych zawodników znajdują finalizację w ostatnim dniu okienka transferowego. Również kilku Polaków wciąż może jeszcze zmienić klub. Jak podają media, świetną ofertę dostał reprezentant Polski. Zawodnik kadry Jerzego Brzęczka mógł grać w Anglii, jednak transakcję zablokował trener obecnej drużyny naszego rodaka. Szkoleniowiec zdecydowanie nie chce się pozbywać utalentowanego gracza. 

Transfery piłkarzy jeszcze przez kilkanaście godzin będą dominowały w serwisach sportowych świata. W ostatnim dniu letniego okna transferowego dojdzie zapewne do kilku ciekawych transakcji, w tym być może z udziałem Polaków. Jeden z naszych reprezentantów otrzymał intratną propozycję, jednak jego plany pokrzyżował trener, z którym współpracuje.

Tragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiemTragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch okradziony z wielkiej nagrody? Polak pominięty, wciąż nie dostał ani złotówki, inni dostali fortunę
  2. ZUS wprowadza kluczową zmianę. Przyznawanie zasiłków, emerytur i rent zmieni się na lepsze
  3. Zbigniew Boniek przekazał dramatyczną wiadomość dla trenera reprezentacji. Ujawniono prawdę


Transfery. Wielka szansa Polaka zablokowana przez trenera

Zaskakujące informacje podają dziennikarze “Przeglądu Sportowego”. Kilka dni temu Piotr Wołosik podał informację, że wielkie zainteresowanie reprezentantem Polski Przemysławem Frankowskim przejawia angielski klub Reading. Obecny lider Championship chce po kilku latach przerwy wrócić do Premier League i myśli o wzmocnieniach.

Trenerem Reading jest Veljko Paunović, który jeszcze niedawno pracował w Chicago Fire, którego zawodnikiem jest właśnie Przemysław Frankowski. Serb doskonale zna możliwości polskiego pomocnika i jest zdeterminowany, by sprowadzić go do Anglii. Gra na zapleczu Premier League byłaby dla Frankowskiego wielkim krokiem naprzód. Niestety transakcja nie będzie łatwa do przeprowadzenia.

Tragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiemTragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiemCzytaj dalej


Przemysław Frankowski otrzymał ofertę z Anglii

Wszystko z powodu stanowiska aktualnego trenera Chicago Fire Raphaela Wicky’ego. Szwajcar nie zamierza się pozbywać jednego ze swoich najlepszych graczy. Zdanie szkoleniowca podziela także zarząd klubu. Dziennikarz “Chicago Tribune” Jeremy Mikula powołuje się na wypowiedź Wicky’ego, który został zapytany o transfer Przemysława Frankowskiego.

- Nie chcę go sprzedawać ani wypożyczać - miał powiedzieć trener drużyny ze stanu Illinois. Do zamknięcia okna transferowego pozostaje jednak wciąż kilkanaście godzin i odpowiednia oferta, a także stanowisko zawodnika mogą jeszcze zmienić zdanie Chicago Fire.

Źródło: "Przegląd Sportowy"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Robert Lewandowski usłyszał zadziwiającą wiadomość. Teraz będzie grał dużo mniej, kibice złapali się za głowy
  4. Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)
  5. Chelsea pozbywa się piłkarza. Wielkie wzmocnienie ekipy reprezentantów Polski, to będzie hit
  6. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News