Transfery
JOHN THYS/AFP/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Września 2020

Zbigniew Boniek wygadał się przed tysiącami Polaków. Ujawnił, że reprezentant Polski zmienia klub

Transfery reprezentantów Polski w tym oknie transferowym są wyjątkowo interesujące. Już niedługo kolejny z “Biało-Czerwonych” może zmienić dotychczasowy klub i dołączyć do silnej ekipy z zachodu Europy. O sprawie wygadał się dość niespodziewanie prezes PZPN Zbigniew Boniek, który w rozmowie z RMF FM zdradził plany transferowe utalentowanego gracza kadry. 

Transfery polskich piłkarzy zawsze rozpalają wyobraźnię kibiców. Już niedługo dojdzie do hitowej transakcji z udziałem reprezentanta Polski, o czym powiedział w rozmowie z RMF FM prezes PZPN Zbigniew Boniek. Transfer jest już na ostatniej prostej.

Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone


Transfery. Reprezentant Polski dołączył do słynnej drużyny

W ciągu kilku najbliższych dni możemy być świadkami hitowej transakcji z udziałem reprezentanta Polski. Bardzo bliski zmiany klubu jest zawodnik, który z dobrej strony zaprezentował się w spotkaniach Ligi Narodów przeciwko Holandii oraz Bośni i Hercegowinie. Chodzi o zawodnika Lecha Poznań Karola Świderskiego, którym od dłuższego czasu interesują się silne zespoły z zachodu Europy.

- Wiadomo, że otwarcie mówię, jaki mam cel i że chciałbym odejść, ale też Lech to mój klub, którego jestem wychowankiem i który wiele dla mnie zrobił. Jeśli będę musiał zostać, to nic złego się nie stanie. Będą następne okienka transferowe. Ale - tak jak mówię - moim celem jest odejść teraz. Zobaczymy, jak będzie - powiedział Jóźwiak w wywiadzie dla Polsatu Sport.

Tak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićTak wygląda dom Anny Lewandowskiej. Nieprawdopodobne widoki, bogactwo, które może się wyłącznie śnićCzytaj dalej


Zbigniew Boniek wyjawił, gdzie przeniesie się Kamil Joźwiak

Teraz więcej światła na sprawę transferu gracza Lecha Poznań rzucił dość zaskakująco Zbigniew Boniek. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w wywiadzie dla RMF FM wyjawił, że transakcja z udziałem Kamila Jóźwiaka jest już praktycznie sfinalizowana i wkrótce przeniesie się on do znanej angielskiej ekipy.

- Jutro, pojutrze Jóźwiak pójdzie do Derby County. Jak słyszę, wszystko jest gotowe. - powiedział Boniek i jednocześnie zaznaczył, że jego zdaniem za rok za zawodnika trzeba by zapłacić znacznie większe pieniądze. Obecnie Lech Poznań ma sprzedać 22-latka za 4 miliony euro.

- Gdyby jeszcze przez rok grał w Lechu, byłyby mistrzostwa Europy, to poszedłby za granicę za 20-30 milionów euro, a nie 4-5. Ale jeśli dzisiaj klub potrzebuje 4-5 mln euro, to nie ma innej możliwości, musi zawodnika sprzedać - stwierdził szef polskiej piłki. W Derby County występuje także inny reprezentant “Biało-Czerwonych” Krystian Bielik.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści od WHO. Świat czeka kolejne wyzwanie, być może jeszcze trudniejsze niż koronawirus
  2. Polska rezygnuje z energii węglowej. Przyszedł czas na Zielony Ład
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam

NOWE ŚLEDZTWO! Aktywista zatrudnił się na największej fermie norek w Polsce!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News